• Informacje na temat:

  colin farrel

Artykuły na temat: colin farrel
 • Od rozstania Colina Farrella (39 l.) z Alicją Bachledą-Curuś (32 l.) minęło już około pięć lat. Aktorowi przez ten czas nie udało się stworzyć żadnego poważnego związku. Wygląda na to, że teraz znów jest zakochany! Paparazzi przyłapali go ostatnio z nową ukochaną. Póki co jednak nie wiadomo, kim jest następczyni Bachledy.

 • Colin Farrell u twórcy "Kła"

  Colin Farrel zagra główną rolę w filmie "The Lobster". To historia miłosna, której akcja dzieje się w przyszłości. Farrelowi będzie partnerować Rachel Weisz.

 • Colin Farrell: Irlandzki łobuziak

  Pierce Brosnan? Liam Neeson? Peter O'Toole? Ich czas już minął. Najpopularniejszym irlandzkim aktorem na świecie jest dzisiaj Colin Farrell, który we wtorek, 31 maja, obchodził 35. urodziny.

 • Farrell jest świetnym ojcem

  Alicja Bachleda-Curuś powiedziała magazynowi "in", że jej towarzysz życia, irlandzki aktor Colin Farrel jest bardzo dobrym ojcem. "Colin zmienia pieluszki i siedzi do rana przy swoim synku. Jest bardzo oddany jako ojciec" - podkreśliła.

 • O przyjaźni 7 psychopatów

  30 listopada do polskich kin trafi czarna komedia Martina McDonagha "7 psychopatów", w której główne role zagrali czołowi amerykańscy aktorzy: Christopher Walken, Colin Farrel, Sam Rockwell, Abbie Cornish, Tom Waits, Woody Harrelson, Olga Kurylenko.

 • Polski aktor? Nikt by się nie zgodził...

  Peter Weir to reżyser, który doskonale wie, jak mimo pracy w systemie wielkich wytwórni Hollywood, odcisnąć na swych filmach autorskie piętno. Rozumie też doskonale, że kino to cierpliwa sztuka kompromisu.

Wideo na temat: colin farrel
 • Colin Farrell, papierosy i kawa

  Irlandczyk Colin Farrel na Sundance Film Festival. Aktor rozgrzewa się gorącą kawą i papierosem.

 • Skyline

  W pierwszej scenie filmu "Skyline", nocą, nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do...

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.