• Informacje na temat:

  colin farrell galeria

Artykuły na temat: colin farrell galeria
 • Colin Farrell ma dziewczynę! Czy Alicja Bachleda-Curuś też jest gotowa na nową miłość?

  Od momentu rozstania z Colinem Farrellem (39 l.) Alicja Bachleda-Curuś (32 l.) nie zaangażowała się w żaden poważny związek. Podobnie było w przypadku samego aktora, ale niedawno coś się zmieniło i był widziany na randce z tajemniczą kobietą.

 • Colin Farrell a sprawa polska

  Nakręcić film z Colinem Farrellem, w którym hollywoodzki gwiazdor wcale nie gra głównej roli? Nie ma sprawy! Australijski reżyser Peter Weir nie jest jednak specjalistą od tanich efektów. Jego "Niepokonani" to najważniejsza premiera tygodnia.

 • Bachleda-Curuś sobowtórem Lindsay Lohan

  Mimo że Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell są parą od roku i zdążyło nawet urodzić się im dziecko, zagraniczna prasa wciąż nie ma pojęcia, kim jest blondynka u boku hollywoodzkiego gwiazdora.

 • W kinie w Londynie?

  W tym tygodniu na ekrany kin wchodzi 6 tytułów. James Cameron zabierze nas w głąb niebezpiecznych jaskiń ("Santcum 3D"), Colin Farrell zostanie ochroniarzem Keiry Knightley ("Londyński bulwar"), natomiast Andrzej Saramonowicz doradzi wszystkim kobietom "Jak się pozbyć cellulitu".

 • "Detektyw": Mahershala Ali zagra główną rolę w trzecim sezonie

  ...od dłuższego czasu. W przygotowaniu ich pomaga mu David Milch ("Deadwood"). Ostatni sezon "Detektywa" miał premierę 21 czerwca 2015 roku. W głównych rolach wystąpili Colin Farrell, Rachel McAdams...

 • Przybylska i pośladki Pitta

  Anna Przybylska (27 l.), którą od piątku, 21 stycznia, będzie można oglądać w filmie "RH+" , wyznała nam, że chciałaby dotykać pośladków Brada Pitta, zagrać w erotyku z Colinem Farrellem i w najbliższym czasie powiększyć rodzinę. W środę, 19 stycznia, aktorka uznawana za jedną z najseksowniejszych gwiazd polskiego kina była gościem CZATerii.

 • "S.W.A.T - jednostka specjalna": Premiera nowego serialu w TVP

  ..."S.W.A.T..." to remake serialu sensacyjnego z lat 70. W 2003 roku na kinowych ekranach zadebiutował również film z Colinem Farrellem, Samuelem L. Jacksonem i Michelle Rodriguez w rolach głównych. Fabuła nowej produkcji osnuta jest wokół losów porucznika jednostki policji w Los Angeles, Daniela "Hondo" Harrelsona (Shemar Moore, "Zabójcze umysły"). W serii występują także Jay Harrington...

 • Ostatni seans filmowy?

  W wielkanocny weekend dystrybutorzy zrezygnowali z wprowadzania na ekrany kin premierowych tytułów. Jeśli chcemy wybrać się w nadchodzący tydzień do kina, możemy jedynie nadrobić zaległości.

 • Alicja Bachleda-Curuś nadal nie znalazła miłości? Podobno mama się o nią martwi...

  ...z wywiadów przyznała, że decyzje życiowe córki spędzały jej sen z powiek. Najpierw wyprowadzka 19-letniej Alicji do USA, później jej związek z hollywoodzkim gwiazdorem Colinem Farrellem. Choć wiedziała, że(...) przyjaźń, która zresztą trwa już od 15 lat. Również Colin Farrell od rozstania z Alicją nie ułożył sobie życia. Skupia się głównie na pracy, chętnie opiekuje się Henry’m. Niedawno zabrał go do położonego 50

 • Walentynki w kinie? Miłość bez końca

  Tytuły premierowych filmów najdobitniej pokazują, że w piątek, 14 lutego, wypadają walentynki. Jeśli więc chcesz zabrać do kina swoją dziewczynę/chłopaka do wyboru masz m.in. produkcje: "Miłość bez końca", "Facet (nie)potrzebny od zaraz", "Ona", "Zimowa opowieść", a nawet "Jezus mnie kocha"!

Wideo na temat: colin farrell galeria
 • Postrach nocy 3D

  Życie nastoletniego Charleya Brewstera w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą, gdy do domu obok wprowadza się Jerry. Jerry to z pozoru świetny facet, w którym jest jednak coś niepokojącego. Jedynie Charley zdaje się to zauważać... Pozostali, wliczając w to matkę Charleya, nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Nastolatek dochodzi w końcu do wniosku, że Jerry jest wampirem! Chłopak na własną rękę...

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...