• Informacje na temat:

  colin farrell jan 2012

Artykuły na temat: colin farrell jan 2012
 • Alicja Bachleda-Curuś: rodzina naciska, by wreszcie wyszła za mąż?

  ...na koniec trafić do Hollywood. Dostała rolę u boku irlandzkiego aktora Colina Farrella (39 l.). I wtedy wszystko się posypało.  Czytaj dalej na następnej stronie Pojawienie się na świecie(...) można było zrobić jakieś pospolite góralskie ruszenie i znaleźć Alicji męża... A przy okazji również żonę dla jej starszego brata. Kilka lat temu ten znakomity pilot zakochał się w Miss Polonia 2012

 • Kino historyczne bez patosu

  Bez koturnowości i czarno-białych schematów, z nowoczesną, świeżą perspektywą, dystansem i oryginalnym pomysłem - o tym, jak opowiadać o historii, by zainteresować nią polskich widzów, mówią reżyserzy, historyk i krytyk filmowy.

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.