• Informacje na temat:

  colin farrell jolie

Artykuły na temat: colin farrell jolie
 • Colin Farrell (41 l.) sfotografowany został pod jedną z restauracji w Los Angeles ze swoją obecną dziewczyną.

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć w koncercie Linkin Park.

 • Colin Farrell wybiera celibat

  Gwiazdor filmowy Colin Farrell podobno obiecał sobie po rozstaniu z pisarką Emmą Forrest, że teraz będzie się trzymał z daleka od kobiet.

 • Colin Farrell wybiera celibat

  Gwiazdor filmowy Colin Farrell podobno obiecał sobie po rozstaniu z pisarką Emmą Forrest, że teraz będzie się trzymał z daleka od kobiet.

 • Rodzina Farrella zaakceptuje Alicję?

  Najważniejszymi kobietami w życiu Colina Farrella są... matka i siostra. Panie nie zaakceptowały dotąd żadnej z kochanek gwiazdora. Wyjątku nie zrobiły nawet dla matki jego syna. Czy przełom nastąpi w przypadku polskiej aktorki?

 • Jolie matką Farrella

  Oliver Stone (58 l.) wyznał, że kiedy Colin Farrell (28 l.) po raz pierwszy spotkał na planie "Aleksandra" Angelinę Jolie (29 l.) zachowywał się jak dziecko w stosunku do matki. W filmie opowiadającym o życiu jednego z najznamienitszych wodzów starożytności Farrell gra tytułowego bohatera. W postać jego matki, Olimpii, wciela się Jolie.

 • To już oficjalne: Alicja Bachleda-Curuś i hollywoodzki gwiazdor Colin Farrell są razem. Czas pokaże, czy to coś poważnego, ale na razie aktorzy są w sobie bardzo zakochani.

 • Colin Farrell o "Aleksandrze"

  W listopadzie na polskie ekrany trafi film "Aleksander" w reżyserii Olivera Stone'a ( "Męska gra" , "Urodzeni mordercy" , "JFK" ). W obrazie, zapowiadanym jako największy przebój kinowy końca 2004 roku, tytułową rolę zagrał Colin Farrell ( "Telefon" , "Raport mniejszości" ). W rozmowie z jedną z witryn internetowych aktor opowiedział o filmie i swojej roli.

 • Koniec romansu Farrella i Bachledy-Curuś?

  ...33-letni Colin Farrell nie zaprosił na przyjęcie urodzinowe swojej przyjaciółki, 25-letniej Alicji Bachledy-Curuś. W japońskiej restauracji Nobu w Londynie pojawił się za to w towarzystwie nowej kobiety.

 • Colin Farrell wzbudza obawy

  Jak się okazuje, Colin Farrell ( "Raport mniejszości" , "Telefon" , "Rekrut" ) wywołuje kontrowersje nie tylko z powodu swojego nader "rozrywkowego" trybu życia. Młody irlandzki aktor przyprawia ostatnio o ból głowy producentów swojego najnowszego filmu, kostiumowego eposu "Aleksander Wielki" . Przyczyną zmartwienia hollywoodzkich włodarzy jest... zbyt silny irlandzki akcent gwiazdora.

Wideo na temat: colin farrell jolie
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Postrach nocy 3D

  Życie nastoletniego Charleya Brewstera w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą, gdy do domu obok wprowadza się Jerry. Jerry to z pozoru świetny facet, w którym jest jednak coś niepokojącego. Jedynie Charley zdaje się to zauważać... Pozostali, wliczając w to matkę Charleya, nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Nastolatek dochodzi w końcu do wniosku, że Jerry jest wampirem! Chłopak na własną rękę...

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

Dyskusje na temat: colin farrell jolie
 • Re: "Barwy szczęścia": Paweł poleci do Hollywood?

  Haha dobre to jest na prawdę :) I okaże się że w tym filmie zagra Johnny Depp, Brad Pitt,Angelina Jolie,Colin Farrell, David Beckham wraz z Victoria Beckham,Leonardo DiCaprio,Kate Winslet,Claire Danes,Margot Robbie,George Clooney i Ed O'Neill.