• Informacje na temat:

  colin farrell sylwester

Artykuły na temat: colin farrell sylwester
 • Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell po chrzcinach 3-miesięcznego Henry'ego Tadeusza zorganizowali skromne przyjęcie w restauracji. Irlandzki gwiazdor w końcu posmakował polskich przysmaków. Sylwestra "zakochani" spędzą w Polsce.

 • Chciał spędzić sylwestra z Bachledą-Curuś

  Shortowi w oko. Plotki wzmogło wspólne pojawienie się gwiazd na meczu tenisowym. Teraz, gdy jest już niemal pewne, że Bachleda-Curuś rozstała się z Colinem Farrellem, amerykański aktor zaczyna podobno coraz odważniej ją uwodzić . Jak dowiedział się "Fakt", miał nawet zaprosić Alicję na wspólne świętowanie nowego roku. Aktorka jednak odmówiła. Być może wciąż opłakuje rozstanie z Colinem, a może po...

 • Krewny Bachledy-Curuś: Żal mi jej

  ..."To nie jest człowiek, który dąży do stabilizacji i szuka sobie spokojnego miejsca" - mówi o Colinie Farrellu członek rodziny Alicji Bachledy-Curuś .

 • Święta ostatniej szansy

  Święta Bożego Narodzenia, to zarówno dla Alicji , wychowywanej w katolickiej rodzinie, jak i urodzonego w Irlandii Colina , którego rodzice również są katolikami, ważny czas. Czy właśnie wtedy aktor mógłby nie odwiedzić swojego młodszego syna i jego matki?

 • Jest szansa dla Bachledy i Farrela?

  Święta Bożego Narodzenia, to zarówno dla Alicji Bachledy-Curuś, wychowywanej w katolickiej rodzinie, jak i urodzonego w Irlandii Colina Farrella, którego rodzice również są katolikami, ważny czas. Czy właśnie wtedy aktor mógłby nie odwiedzić swojego młodszego syna i jego matki?

Wideo na temat: colin farrell sylwester
 • Postrach nocy 3D

  Życie nastoletniego Charleya Brewstera w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą, gdy do domu obok wprowadza się Jerry. Jerry to z pozoru świetny facet, w którym jest jednak coś niepokojącego. Jedynie Charley zdaje się to zauważać... Pozostali, wliczając w to matkę Charleya, nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Nastolatek dochodzi w końcu do wniosku, że Jerry jest wampirem! Chłopak na własną rękę...

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...