• Informacje na temat:

  colin farrell wiek

Artykuły na temat: colin farrell wiek
 • ...kochanków. Ponoć zwiera ona 36 nazwisk, a wśród nich są m.in. Justin Timberlake i Colin Farrell. Amerykańskie media już spekulują, jak bardzo wkurzona jest na swojego męża Jessica Biel...(...), o czym śpiewa. Co gorsza, z pasji syna dumni są rodzice, podkreślający, że mamy XXI wiek i ludzie dziś w ten oto sposób zdobywają sławę. "Jeśli będzie śpiewał jakieś takie delikatne piosenki, to...

 • Sebastian Karpiel-Bułecka potwornie zazdrosny o Bachledę!

  Kayah, ma spory bagaż doświadczeń. Wychowuje dziecko, a jej były partner Colin Farrell nadal ma wielki wpływ na jej życie. Płaci wysokie alimenty, stawia warunki i chce uczestniczyć w wychowaniu syna(...) spałem potem w nocy" - przyznał w wywiadzie udzielonym cztery lata temu. "Ale człowiek na szczęście dojrzewa, pewnych rzeczy się uczy, nabiera z wiekiem dystansu do życia i wreszcie wpada na to, że...

 • DiCaprio i Farrell: Dwóch Aleksandrów Wielkich

  Jeszcze w 2003 roku ruszą prace nad dwoma wielkimi filmami historycznymi, opowiadającymi o życiu i śmierci Aleksandra Wielkiego. W wersji Baza Luhrmanna ( "Moulin Rouge" ) króla Macedonii zagra Leonardo DiCaprio ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ). U Olivera Stone'a ( "Męska gra" ) chce wystąpić Colin Farrell ( "Raport mniejszości" ), ale na razie zajmują go bieżące projekty.

 • Weekend w kinach

  W ten weekend w kinach debiutuje aż sześć filmów. Wśród oferty dystrybutorów każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Na ekranach pojawią się pełne akcji opowieści - "Hero" , dreszczowiec "Rekrut" , przygodowa historia "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" . Zadebiutuje również sensacyjna komedia, "Wydział Zabójstw, Hollywood" oraz erotyczny dreszczowiec "Basen" , a także obyczajowa opowieść "Julia wraca do domu" Agnieszki Holland.

 • "Aleksander" zdobywa kina

  Mija trzeci tydzień zwycięskiej "kampanii" filmu "Aleksander" Olivera Stone'a na ekranach polskich kin. Pomimo nieprzychylnych recenzji i oskarżeń o dwuznaczną wymowę, obraz obejrzało już pół miliona widzów. Nowy film Stone'a został doceniony przez polską publiczność.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  Jubileuszowa 80. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 24 na 25 lutego 2008 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

 • Nazywam się Bond, James Bond

  Nazywam się Bond, James Bond - tak przedstawia się najbardziej znany na świecie agent Jej Królewskiej Mości o kryptonimie 007. Te dwa zera oznaczają, że ma prawo zabijać w imieniu Korony, ponadto lubi wódkę z martini (wstrząśniętą, nie mieszaną), kobiety (lgną do niego jak muchy do miodu), szybkie i dobrze wyposażone samochody. O przygodach Bonda nakręcono 21 filmów, obecnie na ekranach mamy ostatni - "Casino Royale" .

Wideo na temat: colin farrell wiek
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Postrach nocy 3D

  Życie nastoletniego Charleya Brewstera w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą, gdy do domu obok wprowadza się Jerry. Jerry to z pozoru świetny facet, w którym jest jednak coś niepokojącego. Jedynie Charley zdaje się to zauważać... Pozostali, wliczając w to matkę Charleya, nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Nastolatek dochodzi w końcu do wniosku, że Jerry jest wampirem! Chłopak na własną rękę...