• Informacje na temat:

  colin farrell z alicją w 2012

Artykuły na temat: colin farrell z alicją w 2012
 • Alicja Bachleda-Curuś: rodzina naciska, by wreszcie wyszła za mąż?

  ...na koniec trafić do Hollywood. Dostała rolę u boku irlandzkiego aktora Colina Farrella (39 l.). I wtedy wszystko się posypało.  Czytaj dalej na następnej stronie Pojawienie się na świecie(...), pięknie śpiewa, pięknie mówi, zwłaszcza o miłości do swojej kilkumiesięcznej córeczki Tosi, ale do żeniaczki z Pauliną Krupińską (28 l.) mu się nie spieszy. Nie lepiej rzecz się ma z Alicją Bachledą-Curuś...

 • ..., kiedy aktorka kręciła w Warszawie film. Zarówno ona, jak i brat, nie mają szczęścia w miłości. Związek Ali z hollywoodzkim gwiazdorem Colinem Farrellem rozpadł się. Krótko trwał również flirt z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Czytaj dalej na następnej stronie... Z kolei Tadeusz zauroczył się Pauliną Krupińską, Miss Polonia 2012. Doszło nawet do zaręczyn, Paulina poznała rodziców ukochanego...

 • Alicja wstydzi się romansu z Colinem?

  ...otoczenia twierdzi, że za bardzo przypominał on jej prywatne życie. "Ona też ma dziecko z obcokrajowcem, z amerykańskim gwiazdorem Colinem Farrellem. Ich miłość, która wybuchła na planie filmu 'Ondine', szybko się wypaliła. Syna Henia wychowuje sama. W przeciwieństwie do bohaterki filmu, z byłym partnerem utrzymuje dobre relacje, a Colin nie robi problemów, gdy Alicja chce zabrać ich synka do...

 • Powstanie film o miłości Colina i Alicji

  Życie erotyczno-uczuciowe Colina Farrella jest tak bogate, że w Hollywood powstanie film inspirowany romansami i zdradami gwiazdora. Kto zagra Alicję Bachledę-Curuś ?

 • Alicja w krainie marzeń?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. 30 lat kończy dziś Alicja Bachleda-Curuś.

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • Najseksowniejsi zagrają razem

  Johnny Depp to, według tygodnika "People", najseksowniejszy obecnie mężczyzna na świecie. Już niebawem zobaczymy aktora w gorącej scenie z... Angeliną Jolie.

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.

Wideo na temat: colin farrell z alicją w 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.