• Informacje na temat:

  colin firth aktor

Artykuły na temat: colin firth aktor
 • Colin Firth broni żony przed byłym kochankiem!

  Żona Colina Firtha (57 l.) jest nękana przez byłego kochanka. Aktor robi co może, by ją przed nim obronić!

 • Colin Firth ukarany za samowolę

  Colin Firth i jego żona Livia Giuggioli otrzymali nakaz zburzenia małego budynku gospodarczego, zbudowanego bez wymaganych pozwoleń i zgody architekta pejzaży na terenie ich posiadłości w Citta della Pieve w Umbrii we Włoszech.

 • Aktor krytykuje operacje plastyczne

  Brytyjski aktor Colin Firth twierdzi, że "katastrofą" dla aktora jest robienie sobie zastrzyków z botoksu i operacji plastycznych.

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

 • Colin Firth transwestytą?

  Jeden z faworytów do przyszłorocznego Oscara - Colin Firth - przyznał, że marzy o roli transwestyty.

 • Colin Firth przestrzega

  Angielski aktor Colin Firth wyjawił, iż nie sądzi, by filmowi fani zbyt długo oczekiwali na informację, czy w sequelu przeboju "Dziennik Bridget Jones" pojawią się gwiazdy znane z pierwowzoru. Aktor jednak jak na razie z nieufnością podchodzi do propozycji ponownego wcielenia się w Marka Darcy'ego.

 • Colin Firth na licytacji

  Colin Firth zgodził się, by go zlicytowano. Brytyjski gwiazdor nawiązał współpracę z organizacją charytatywną Oxfam, w ramach której przekazał na aukcję... spotkanie z nim samym.

 • Colin Firth rozczarowany polityką

  Colin Firth postanowił wycofać swoje wsparcie dla brytyjskiej partii Liberalnych Demokratów. Aktor jest zawiedziony tym, że partia ta poparła podniesienie opłat za czesne na wyższych uczelniach w Wielkiej Brytanii.

 • Colin Firth odznaczony

  Colin Firth został odznaczony tytułem "The Freedom of the City of London". "Jestem ogromnie zaszczycony" - mówił tuż po ceremonii w rozmowie z BBC.

 • Colin Firth zagra Vermeera

  Brytyjski aktor Colin Firth, bohater "Dziennika Bridget Jones" , zagra Vermeera, jednego z najwybitniejszych malarzy holenderskich XVII wieku. Produkcja filmu ruszy w listopadzie tego roku.

Wideo na temat: colin firth aktor
 • Samotny mężczyzna

  "Samotny mężczyzna" jest adaptacją prozy Christophera Isherwooda, autora m.in. "Pożegnania z Berlinem", na podstawie którego powstał scenariusz słynnego "Kabaretu". Za niezwykłe zdjęcia odpowiada Eduard Grau, a nominowaną do Złotego Globu muzykę napisał polski kompozytor Abel Korzeniowski ("Duże zwierzę"). "Samotny mężczyzna" prowadzi widzów przez jeden dzień z życia Georga Falconera, profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość....

 • Genua. Włoskie lato

  "Genua. Włoskie lato" w reżyserii znakomitego Michaela Winterbottoma, to chwytająca za serce, ale i cierpka opowieść o miłości i sile przebaczenia. Twórca za swoją najnowszą produkcję został uhonorowany nagrodą w kategorii "Najlepszy Reżyser" na ubiegłorocznym Festiwalu w San Sebastian. Joe (w tej roli doskonały Colin Firth) razem z córkami, Kelly (piękna Willa Holland) i Mary (utalentowana Perla Haney-Jardine) postanawia rozpocząć nowe życie. Cała trójka przeprowadza się do urokliwej,...

 • Gambit, czyli jak ograć króla

  Harry Deane (Colin Firth) planuje okraść jednego z najbogatszych ludzi świata, ekscentrycznego miliardera Lionela Shabandara (Alan Rickman). Brakuje mu tylko jednego elementu - pięknej kobiety, która zagrałaby rolę przynęty. Nicole (Cameron Diaz) wydaje się być idealną kandydatką, lecz Harry wkrótce sam ulega jej wdziękom, co w efekcie pokrzyżuje mu plany.

Dyskusje na temat: colin firth aktor