• Informacje na temat:

  colin i abc

Artykuły na temat: colin i abc
 • "M jak miłość": Szokujące odejścia! Oni zrezygnowali z roli

  ...z zakończeniem szóstego sezonu postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w serialu, uznając, że to najlepsza pora na rozstanie się z bohaterką. Wczoraj stacja ABC przedłużyła produkcję na kolejny, już siódmy, sezon. Z oryginalnej obsady pozostało tylko troje aktorów: Lana Parilla (Zła Królowa/Regina), Colin O'Donoghue (Killian/Hook) oraz Robert Carlyle (Rumple/Gold). ***Zobacz materiały o podobnej...

 • Ogłoszono nominacje do Critics' Choice TV Awards

  ...: - Ilana Glazer, "Broad City" (Comedy Central) - Julia Louis-Dreyfus, "Figurantka" (HBO) - Wendi McLendon-Covey, "The Goldbergs" (ABC) - Amy Schumer, "Inside Amy Schumer" (Comedy Central) - Amy(...) David, "Enlisted" (FOX) - Tony Hale, "Figurantka" (HBO) - Albert Tsai, "Żona na pokaz" (ABC) - Christopher Evan Welch, "Dolina krzemowa" (HBO) - Jeremy Allen White, "Shameless - Niepokorni...

 • "Dziadek z przypadku" oraz "Life in Pieces" z pełnym sezonem

  Savage'a, Mary Elizabeth Ellis, Natalie Morales i Hanę Hayes. Zgodę na realizację dodatkowych trzech odcinków otrzymały od stacji ABC "Muppety" - 1. sezon będzie więc liczył 19 epizodów. Z kolei CBS dała zielone światło "Life in Pieces", komedii o zwariowanej rodzinie, z Diane West, Jamesem Brolinem, Betsy Brandt i Colinem Hanksem w rolach głównych. Powody do zadowolenia mają również twórcy...

 • Karolina Korwin-Piotrowska nieźle oberwała za krytykę Alicji. "Ćpunka Żydówka"

  ...z "Faktu", dodając, że "związek z Farrellem to największe osiągniecie Alicji". "Dla publiczności jest byłą dziewczyna Colina Farrella. Smutne to, że jedyne co słyszymy wciąż, to że są nowe projekty(...) zabrakło także pod wpisem na portalu społecznościowym... "'Ćpunka Żydówka' no łał, ABC gratuluję 'fanów'" - podsumowała Korwin. Zgadzacie się, że jedynym osiągnięcie Bachledy jest romans z irlandzkim...

 • Olivier Martinez w "S.W.A.T."

  Olivier Martinez ("Before Night Falls", "Niewierna" ) dołączy do Samuela L. Jacksona, Colina Farrella, Jeremy'ego Rennera i Michelle Rodriguez w przygotowywanej przez studio Columbia Pictures filmowej wersji słynnego serial u lat 70., "S.W.A.T.". Aktor wcieli się w pełnym akcji obrazie w niebezpieczego przestępcę.

 • HBO chce do kina

  Sieć telewizyjna HBO zawarła porozumienie z wytwórnią New Line Cinema w sprawie utworzenia firmy rozpowszechniającej w kinach projekty tej płatnej stacji. Na mocy umowy filii sieci - HBO Films - i Fine Line Features, dystrybucyjnego "ramienia" New Line, stworzony zostanie nowy podmiot o nazwie HBO Films Domestic Theatrical Releasing. Obie układające się korporacje należą do wielkiego konsorcjum medialnego AOL Time Warner.

 • Mike Tyson w parodii "Jak zostać królem"

  Mike Tyson w roli logopedy, pracującego nad komunikacyjnymi problemami prezydenta George'a W. Busha? Słynny bokser wcielił się w postać Lionela Logue'a w parodii oscarowego hitu "Jak zostać królem".

 • Nominowane makijaże i fryzury

  Ogłoszono nominacje do kolejnej nagrody wyróżniającej przedstawicieli poszczególnych filmowych grup zawodowych. Tym razem Gildia Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur (Hollywood Makeup Artist & Hair Stylist Guild) ogłosiła nominowanych do swojej nagrody, która zostanie przyznana po raz czwarty. W walce o wyróżnienia zmierzą się między innymi przeboje "Frida" , "Chicago" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" .

 • Gdynia: Polowanie na Alicję!

  Nie ma łatwego życia Alicja Bachleda Curuś na festiwalu w Gdyni. Okazuje się, że nagle urosła do rangi pierwszej gwiazdy polskiego kina, przynajmniej dla śledzących każdy jej krok fotoreporterów.

 • Gwiazdy na oscarowym bankiecie

  Na uroczystym bankiecie przygotowanym przez Akademię dla gwiazd nominowanych do Oscara pojawiła się rekordowa ilość gości. Do hotelu Beverly Hilton w poniedziałek (7 lutego) przybyło 147 ze 190 nominowanych gwiazd.

Wideo na temat: colin i abc
 • Skyline

  W pierwszej scenie filmu "Skyline", nocą, nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do...

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.