• Informacje na temat:

  colin salmon aktor

Artykuły na temat: colin salmon aktor
 • Czarnoskóry Bond?!

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Pierce Brosnan zdradził, kto jego zdaniem powinien zastąpić go w roli najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Aktor uważa, iż najbardziej odpowiednim kandydatem do roli Jamesa Bonda jest czarnoskóry aktor Colin Salmon, który pojawił się już w trzech obrazach o 007 w roli Charlesa Robinsona.

 • Bukmacherzy kontra Bond

  Angielscy bukmacherzy z firmy Ladbrokes wstrzymali przyjmowanie zakładów typujących, który aktor ma szanse na objęcie po Pierce Brosnanie roli Jamesa Bonda. Powodem była wzmożona aktywność graczy obstawiających, że kolejnym 007 będzie Colin Salmon - czarnoskóry aktor, który spotkał się już z najsłynniejszym agentem Jej Królewskiej Mości.

 • Bond dziękuje Bondowi

  najbardziej odpowiednim kandydatem do roli Jamesa Bonda jest czarnoskóry aktor Colin Salmon. Ponieważ nie słabną dyskusje, kto zastąpi Brosnana w roli Jamesa Bonda w 21. filmowej opowieści o 007, nazwisko Colina Salmona znów zagościło w mediach.

Wideo na temat: colin salmon aktor
 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • Skyline

  W pierwszej scenie filmu "Skyline", nocą, nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do...

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.