• Informacje na temat:

  collin farrell

Artykuły na temat: collin farrell
 • Od rozstania Colina Farrella (39 l.) z Alicją Bachledą-Curuś (32 l.) minęło już około pięć lat. Aktorowi przez ten czas nie udało się stworzyć żadnego poważnego związku. Wygląda na to, że teraz znów jest zakochany! Paparazzi przyłapali go ostatnio z nową ukochaną. Póki co jednak nie wiadomo, kim jest następczyni Bachledy.

 • Weronika Rosati zagrała polską prostytutkę! Zgarnęła za to... ponad 90 tys. złotych!

  ...informator "Super Expressu".  Aktorka nie ukrywa, że jest bardzo dumna ze swojej roli. Nic dziwnego. Występ u boku takich gwiazd jak Collin Farrell czy Matthew McConaughey (46 l.) to imponujące(...) amerykańskim serialu "Detektyw". Weronika wcieliła się w nim w postać polskiej prostytutki. Obok niej w obsadzie znalazł się m.in. Colin Farrell (39 l.) - aktor gustujący w polskich pięknościach. Mimo iż...

 • ...szybko spodziewać" - mówi "Party" znajoma. Co stoi na przeszkodzie? "Collin Farrell chce mieć Henry'ego blisko siebie, dlatego nie zgodzi się na powrót Alicji do Polski. Z kolei Sebastian ma tu zespół...

 • Nowa muza Woody'ego Allena

  Nieznana szerzej Hayley Atwell zagra główną kobiecą rolę w najnowszym obrazie Woody'ego Allena ( "Melinda i Melinda" , "Wszystko gra" ). W filmie, który na razie określany jest mianem "Summer 2006 Project", towarzyszyć jej będą Ewan McGregor ( "Wyspa" ), Collin Farrell ( "Aleksander" ) i Tom Wilkinson ( "Egzorcyzmy Emily Rose" ).

 • 400 osób uczciło pamięć aktorki

  Colin Farrell, Michael Caine, Elton John i około 400 innych znakomitości uczciło pamięć zmarłej 23 marca bieżącego roku gwiazdy kina, Elizabeth Taylor.

 • Bycie wrednym to świetna zabawa!

  "Szefowie wrogowie" to jedna z najlepiej przyjętych i najbardziej dochodowych komedii roku 2011. Obraz, w którym główne role zagrali zdobywca dwóch Oscarów Kevin Spacey, zdobywca Złotego Globu Colin Farrell oraz laureatka Złotego Globu Jennifer Aniston 25 listopada debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Bachleda-Curuś u boku Tima Rotha

  Alicja Bachleda-Curuś (25 l.) na dobre zadomowiła się w Hollywood, angażowana jest przez czołowych reżyserów i grywa w towarzystwie prawdziwych gwiazd. Tym razem jej ekranowym partnerem będzie Tim Roth.

 • Smutny film Allena

  Rozczarowali się wszyscy ci, którzy liczyli na żarty i zabawne powiedzenia w najnowszym filmie Woody'ego Allena pod tytułem "Cassandra's Dream", zaprezentowanym poza konkursem na festiwalu filmowym w Wenecji.

 • "S.W.A.T.": Charakter postaci

  W piątek, 5 grudnia, na ekranach polskich kin zadebiutował sensacyjny film "S.W.A.T." w reżyserii Clarka Johnsona. "Nasz film to nie jest spektakl opierający się na efektach specjalnych. Jest to film o kształtowaniu się i rozwijaniu charakteru postaci. To właśnie sprawia, że S.W.A.T. nie jest typowym obrazem z gatunku kina policyjnego" - mówi reżyser.

 • Rarytasy, które ominęły nasze kina

  Podsumowanie roku w dziedzinie kina domowego nie może brzmieć inaczej: śledźcie nowości DVD, możecie załapać się na ważne filmy, które ominęły nasze kina.

Wideo na temat: collin farrell
 • Postrach nocy 3D

  Życie nastoletniego Charleya Brewstera w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą, gdy do domu obok wprowadza się Jerry. Jerry to z pozoru świetny facet, w którym jest jednak coś niepokojącego. Jedynie Charley zdaje się to zauważać... Pozostali, wliczając w to matkę Charleya, nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Nastolatek dochodzi w końcu do wniosku, że Jerry jest wampirem! Chłopak na własną rękę...

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...