• Informacje na temat:

  comic con

Artykuły na temat: comic con
 • The Comic-Con Conundrum

  Leonard and Sheldon are brilliant physicists, the kind of "beautiful minds" that understand how the universe works. But none of that genius helps them interact with people, especially women. All this begins to change when a free-spirited beauty named Penny moves in next door. Sheldon, Leonard's roommate, is quite content spending his nights playing Klingon Boggle with their socially dysfunctional...

 • Daniel Radcliffe z rogami

  "Rogi" - najbardziej oryginalny horror ostatnich lat, entuzjastycznie przyjęty przez krytyków i fanów gatunku na ostatnim Comic Con z życiową kreacją Daniela Radcliffe'a - trafi na ekrany polskich kin 31 października.

 • Najlepsze zwiastuny seriali z Comic Con 2019. Nie możecie ich przegapić

  Mamy dla was najlepsze zwiastuny i parę ciekawych informacji z tegorocznego San Diego Comic Con. Jak prezentują się "Mroczne materie"? Kto dołączy do kapitana Picarda w "Star Trek: Picard"? Plus: "Człowiek z Wysokiego Zamku", "The Expanse", "The Witcher", "Watchmen", "The Walking Dead", NOS4A2", "Westworld", "Fear the Walking Dead", "Terror", "Kaznodzieja".

 • "Comic-Con": Drużyna superbohaterów kina

  Kiedy pisze się o filmach dokumentalnych, w których nie występują gwiazdy i celebryci współczesnego kina, uwaga najczęściej skupia się na temacie i reżyserze. Nie inaczej jest w przypadku "Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują".

 • Pamela Anderson gościem Warsaw Comic Con

  Gwiazda serialu "Słoneczny patrol" będzie gościem specjalnym Warsaw Comic Con - festiwalu popkultury skierowanego do fanów filmów, seriali, książek, komiksów i gier, który odbędzie się w dniach 24-26 listopada w Warszawie.

 • "Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują": Jasna Strona Geeka

  Morgan Spurlock, dokumentalista, który pokazał w "Super Size Me" najciemniejszą stronę żywienia się w McDonaldzie, teraz zaprasza do słonecznego San Diego na Comi-Con, doroczny konwent miłośników popkultury. Zgodnie ze słowami jednego z bohaterów filmu, tylko tutaj można wejść do toalety i stanąć przy pisuarze między imperialnym Szturmowcem a Klingonem.

 • "Rozczarowani": Oficjalny zwiastun pokazany na Comic-Con

  Oficjalny zwiastun "Rozczarowanych" - pierwszego od niemal 20 lat serialu animowanego autorstwa Matta Groeninga - został zaprezentowany podczas Comic-Conu w San Diego.

 • Zakręceni miłośnicy komiksów

  W internecie można już obejrzeć polski zwiastun filmu "Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują", opowieści o największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze.

 • Najlepsze zwiastuny z New York Comic Con. "Daredevil", "Star Trek", "Dobry omen", "Origin"

  W miniony weekend odbył się New York Comic Con. Podczas paneli poświęconych serialom fani mogli zobaczyć nowe zwiastuny oczekiwanych produkcji, takich jak "Daredevil", "Dobry omen" czy "Amerykańscy bogowie".

 • Lord Vader przytula Spider-Mana?

  Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce, gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem? Gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów?

Zdjęcia na temat: comic con
Wideo na temat: comic con
 • "The Muppets - Comic-Con"

  Zwiastun serialu udostępniony podczas konwentu Comi-Con.

 • Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują

  Dokument o Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze. Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce, gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem? Gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów? Witamy na Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze! To, co zaczęło się w 1970 roku jako skromny...

 • "Mroczne materie": Zwiastun z Comic Con 2019

  Najnowszy zwiastun serialu "Mroczne materie"

 • Maryja, matka Jezusa

  Film Guido Chiesy opowiada historię Marii, matki Jezusa Chrystusa, z odmiennej perspektywy niż ma to miejsce zazwyczaj. Produkcja skupia się przede wszystkim na roli Marii w formowaniu człowieczeństwa w młodym Jezusie. Włoski twórca ustawia każdego bohatera - od Maryi po Józefa - w nieco innym świetle, a samą historię życia Matki Boskiej i Jezusa czyni o wiele bardziej przyziemną. Palestyna, 2000 lat temu. Maria, młoda dziewczyna z rodziny pasterzy, poślubia Józefa z Nazaretu, wdowca z dwójką...

Dyskusje na temat: comic con