• Informacje na temat:

  common zdjęcia

Artykuły na temat: common zdjęcia
 • Witamy w piekle!

  ...śmiechem i dodaje, że rola w "Hell on Wheels" to wyzwanie, któremu przyjemnie było sprostać. Raper Common, laureat "Multi-Grammy Award", wciela się w rolę Elama Fergusona, wyemancypowanego niewolnika, zmagającego się z uprzedzeniami. W prawdziwym życiu Common również walczy z nierównością. Jest założycielem "Common Ground Foundation", która pomaga młodzieży rozwijać zainteresowania i odnajdywać...

 • Złote Globy 2015: John Legend z nagrodą za najlepszą piosenkę

  Złoty Glob za najlepszą piosenkę w filmie zdobyli John Legend i raper Common za utwór "Glory" z filmu "Selma". Bohaterką internetu została jednak żona Legenda - Chrissy Teigen.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ..."Common Law". Prywatnie jest żonaty z aktorką Christine Mourad, z którą ma syna.

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza

 • Oscary 2015: Znamy laureatów!

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego podczas odbywającej się w nocy z niedzieli na poniedziałek gali. Największym wygranym nagród amerykańskiej Akademii Filmowej okazał się zdobywca czterech statuetek, w tym dla najlepszego obrazu roku -"Birdman".

 • Oscar dla "Idy": Marzenia się spełniają

  Marzenia się spełniają! Prawdziwe świętowanie jeszcze przed nami - powiedział po oscarowej gali Piotr Dzięcioł, producent "Idy" - nagrodzonej Oscarem w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

 • "Ida" to największy sukces polskiego kina

  To największy sukces polskiego kina - powiedziała minister kultury Małgorzata Omilanowska po przyznaniu "Idzie" Oscara w kategorii film nieanglojęzyczny.

 • Raperzy w "American Gangster"

  Amerykańscy raperzy Common, T.I. i RZA, członek legendarnego składu Wu-Tang Clan, pojawią się w obsadzie nowego filmu Ridley'a Scotta, twórcy słynnego "Gladiatora" . "American Gangster" będzie opowiadał o powstaniu narkotykowego imperium Franka Lucasa (w tej roli Denzel Washington) w Nowym Jorku.

 • "Terminator" jakiego jeszcze nie było

  Nowe wieści z planu "Terminatora: Ocalenie". Reżyser obrazu McG informuje, że zakończono zdjęcia, trwa już postprodukcja, a efekty specjalne będą rewolucyjne.

 • Tom Hanks na bezludnej wyspie

  Tom Hanks prawie oszalał w czasie czterech samotnie spędzonych miesięcy na niewielkiej tropikalnej wyspie, na której kręcono zdjęcia do najnowszego filmu z jego udziałem. Zdobywca dwóch Oscarów musiał się rozstać ze swoją filmową partnerką Helen Hunt, by zrealizować ważne dla obrazu "Cast Away" sceny w tym odludnym miejscu.

Wideo na temat: common zdjęcia
 • Ostatnia miłość na Ziemi

  "Ostatnia miłość na Ziemi" to oryginalne połączenie zmysłowego romansu i kina katastroficznego. W rolach głównych Ewan McGregor ("Debiutanci", "Autor widmo") i Eva Green ("Casino Royale") jako nieznajomi, którzy spotykają się przypadkowo i szaleńczo w sobie zakochują. Wkrótce świat stanie w obliczu tajemniczego zagrożenia, mogącego być końcem ludzkości. Film wyreżyserował David Mackenzie, jeden z najciekawszych brytyjskich twórców młodego pokolenia, autor filmu "Młody Adam". "Ostatnia miłość...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

Dyskusje na temat: common zdjęcia