• Informacje na temat:

  conan

Artykuły na temat: conan
 • Conan Barbarzyńca na małym ekranie?

  Sapochnik są wielkim fanami opowiadań Howarda i postarają się jak najwierniej przedstawić historię Conana i jego przygody. Conan z Cymerii/Conan Barbarzyńca to bohater opowiadań i jednej powieści autorstwa Roberta E. Howarda. Widzowie mieli okazję zapoznać się z filmowymi ekranizacjami losów tej postaci - w dwóch produkcjach z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej ("Conan Barbarzyńca" z 1982

 • Jay Leno wraca do "The Tonight Show" jako gość

  Jay Leno powraca do programu "The Tonight Show"? Tak, ale tym razem w roli gościa.

 • Tracy Does Conan

  Liz Lemon (Tina Fey) jest główną scenarzystką telewizyjnego programu "The Girlie Show", który ma dość specyficzny styl i widownię oraz neurotyczną gwiazdę...

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  "Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • "Gra o tron": Davos kontra Nocna Straż - klip z szóstego sezonu

  Liam Cunningham, czyli serialowy Davos, wystąpił ostatnio w programie Conana O'Briena i przy okazji "przyniósł" do studia mały prezent dla fanów "Gry o tron". Jaki? Klip z szóstego sezonu serialu HBO.

 • "Sherlock": Tragedia w 4. sezonie

  Mark Gatiss, współtwórca serialu BBC "Sherlock" (i zarazem odtwórca roli brata tytułowego bohatera, Mycrofta) zdradził, że fani produkcji powinni "oczekiwać tragedii" w 4. sezonie show.

 • Sherlock Holmes z GPS-em

  Od 14 października ale kino+ zaprasza na obsypany nagrodami brytyjski mini-serial "Sherlock" - nowoczesną i przewrotną wersję klasycznego cyklu sir Artura Conan Doyle’a. W rolach głównych Benedict Cumberbatch i Martin Freeman.

 • Ashton Kutcher: Sztuczny penis w "Dwóch i pół"

  Tuz po wyemitowaniu pożegnalnego odcinka serialu "Dwóch i pół" (19 lutego) John Cryer wspomniał historię sztucznego penisa Ashtona Kutchera.

 • Setki wcieleń Holmesa

  Detektyw z Baker Street jest z nami grubo ponad wiek, ale dopiero ostatnio zaczynamy poznawać go na nowo. O dziwo, nowe wcielenia Holmesa są bliższe temu, co zamierzył sobie jego twórca - sir Artur Conan Doyle.

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

Zdjęcia na temat: conan
Wideo na temat: conan
 • "Houdini & Doyle": Zwiastun

  Zwiastun pierwszego sezonu serialu "Houdini i Doyle", opartego na przyjaźni między sławnym iluzjonistą, Harrym Houdinim, i Arthurem Conan Doylem. 10-odcinkowa produkcja powstała w wyniku współpracy stacji ITV i FOX. Na antenie zadebiutuje w 2016 roku. W głównych rolach występują Michael Weston (Houdini), Stephen mangan (Arthur C. Doyle), Emily Carey (Mary Conan Doyle).

 • Conan Barbarzyńca 3D

  Ekranizacja przygód jednego z najsłynniejszych herosów w historii kina i literatury tym razem zrealizowana w technologii 3D! Przesiąknięta klimatem magii i tajemnicy opowieść o przygodach herosa z Cimmerii. Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh - potężny władca i czarnoksiężnik, zgładzi całe plemię małego Conana. Prawie całe - na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego...

 • Roman Barbarzyńca

  Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z...

Dyskusje na temat: conan