• Informacje na temat:

  concept 13

Artykuły na temat: concept 13
 • MocArty RMF Classic 2013 rozdane

  3 marca w restauracji "Concept 13", w domu handlowym VitkAc w Warszawie, wręczono po raz czwarty MocArty RMF Classic.

 • "Unisono na pomieszane języki". Na 70-lecie Czesława Niemena

  13 września w sprzedaży pojawi się tom "Unisono na pomieszane języki", będący zbiorem materiałów z konferencji naukowej o tej samej nazwie, organizowanej przez Uniwersytet Opolski.

 • "Rytm kroku wielbłąda"

  Camel to jeden z najsłynniejszych zespołów w nurcie rocka progresywnego. Płyty „Snow Goose”, „Dust And Dreams” i „Harbour Of Tears” to klasyka gatunku. Wiosną tego roku na rynek trafił ostatni album grupy „Rajaz”, a 13. września Camel rozpoczął trasę koncertową po Polsce. Ze tej okazji z Andym Latimerem, frontmanem grupy rozmawiał Konrad Sikora

 • Balkanika: Natasza rozbawiona

  W poniedziałek, 1 września, do sklepów muzycznych trafi album Balkanika "Balkan Koncept" z gościnnym udziałem polskich wokalistek, m.in. Justyny Steczkowskiej i Nataszy Urbańskiej.

 • Szkoła przetrwania Nine Inch Nails

  Informowaliśmy już, że nowy materiał industrialowej legendy Nine Inch Nails będzie nosił tytuł "Year Zero". Album będzie promował singel "Survivalism", do którego w ostatnim tygodniu nakręcono teledysk.

 • Cochise wraca do początku

  W połowie maja ukaże się druga płyta grupy Cochise, której wokalistą jest popularny aktor Paweł Małaszyński.

 • "Tysiąc słońc" Linkin Park

  W połowie września ukaże się nowy album Amerykanów z Linkin Park - "A Thousand Suns".

 • MocArty rozdane. Dawid Ogrodnik z nagrodą Bo wARTo!

  Już po raz czwarty rozdane zostały MocArty RMF Classic. Statuetki zdobyli m.in. aktorka Ewa Błaszczyk i kompozytor Tomasz Gąssowski. Specjalną nagrodę Bo wARTo! otrzymał Dawid Ogrodnik - znany m.in. z roli niepełnosprawnego Mateusza w filmie "Chce się żyć" w reżyserii Macieja Pieprzycy.

 • "Nigdy nie odpuszczamy"

  Ci, którzy sądzili, iż trójmiejski Yattering - po swoich legendarnych i szeroko komentowanych problemach z wydawcą - już się nie podniesie i pozostanie...

 • "Wszystko jest możliwe"

  Po uporaniu się z udziałem w Panzer X, solowym projekcie Petera z grupy Vader, płytą-hołdem dla swoich mistrzów, czyli nagraną z zespołem Kruk "Memoires", Grzegorz Kupczyk w końcu poświęcił się swojej grupie CETI.

Wideo na temat: concept 13
 • 13 grzechów

  Eliot jest pogrążony w długach i wszystko wskazuje na to, że nie prędko uda mu się je spłacić. Pieniądze są mu potrzebne jednak bardziej niż kiedykolwiek – wkrótce ma zamiar poślubić miłość swojego życia. Pewnego dnia odbiera telefon. Tajemniczy głos informuje go, że jest filmowany przez ukryte kamery i bierze udział w grze. Jeżeli Eliot wykona 13 zadań, wówczas wygra 6,2 miliona dolarów. Pierwsze zadanie jest proste – zabić muchę latającą po pokoju. Jednak każde następne z pozostałych 12 to...

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...

 • Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1

  Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) trafia do Dystryktu 13 po tym, jak raz na zawsze położyła kres Głodowym Igrzyskom. Pod przewodnictwem Prezydent Coin (Julianne Moore) i przy wsparciu zaufanych przyjaciół, Katniss rozpoczyna walkę o uratowanie Peety (Josh Hutcherson) i całego narodu, któremu dała przykład swoją wielką odwagą.