• Informacje na temat:

  connelly

Artykuły na temat: connelly
 • 40-letnia gwiazda spodziewa się dziecka

  Aktorka Jennifer Connelly wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Wiadomość o ciąży gwiazdy filmu "Krwawy diament" nadchodzi kilka dni po jej 40. urodzinach.

 • "Zimowa opowieść" na Blu-ray i DVD

  "Zimowa opowieść" to - zrealizowana na podstawie wychwalanej przez krytyków powieści Marka Helprina - miłosna historia, rozgrywająca się w Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. Film debiutuje 21 listopada na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

 • Gwiazda urodziła w wodzie

  Gwiazda Hollywood, Jennifer Connelly , urodziła swoje trzecie dziecko. 40-letnia laureratka Oscara i jej mąż, aktor Paul Bettany , nie posiadają się ze szczęścia z narodzin córeczki.

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • Netflix: "Snowpiercer" i "Dirty John" zadebiutują na platformie

  ..."Snowpiercer..." to serialowy remake filmu pod tym samym tytułem. Akcja produkcji "Snowpiercer. Arka przyszłości" rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, kiedy w wyniku nieudanego eksperymentu ginie całe życie na Ziemi. Jedynymi ocalałymi są pasażerowie pociągu. W rolach głównych zagrają Jennifer Connelly i Daveed Diggs. Producentem wykonawczym oraz scenarzystą serii będzie Josh Friedman...

 • Heroina bohaterką kina

  Od najbliższego piątku, 12 czerwca, polscy widzowie będą mogli zobaczyć inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym "Francuskim łączniku". "Marsylski łącznik" to film ujawniający brutalne realia przemytu hurtowych ilości heroiny z wybrzeży Francji do USA. Co ciekawe, ten narkotyk od dawna stanowił inspirację dla twórców kina.

 • Jak dobrać pierścionek zaręczynowy do typu urody? Zobacz, na jakich gwiazdach się wzorować

  ...będzie się prezentować pierścionek z białego złota wysadzany wieloma brylantami! Gwiazdy, na których możesz się wzorować to: Megan Fox, Jennifer Connelly, Salma Hayek i Katarzyna Cichopek. Już wiesz...

 • Connelly nieszczęśliwą żoną

  Jennifer Connelly wystąpi niebawem w obrazie "He's Just Not That Into You" - komedii opowiadającej o życiu pary mieszkającej w USA.

 • Angelina najpiękniejsza

  Drugie zaszczytne miejsce przypadło Gisele Bundchen, która zdobyła 9%głosów. Na trzecim miejscu znalazła się Halle Berry z 4% głosów. Kolejne miejsca pozostały ostatecznie nierozstrzygnięte. 3% głosów zdobyły kolejno: Penelope Cruz, Scarlett Johansson, Jennifer Connelly, królowa Jordanii Rania i Bar Refaeli. Piąte miejsce i 2% głosów zdobyły: Catherine Deneuve, Freida Pinto, Natalia Vodianova...

 • Connelly chce być superbohaterką

  Jennifer Connelly - prywatnie żona Paula Bettany'ego - bardzo chętnie zagrałaby superbohaterkę, ponieważ kusi ją trening, który musiałaby przejść w ramach przygotowań do roli. Poza gażą zyskałaby idealną sylwetkę.

Wideo na temat: connelly
 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.

 • Zimowa opowieść

  Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.

 • Noe: Wybrany przez Boga

  Darren Aronofsky tworzy własną wizję biblijnej historii o Arce Noego. Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Żądzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel, pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameth (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi - destrukcji...

Dyskusje na temat: connelly
 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik została... na lodzie?

  Niestety wiekszosc Zydowek starzeje sie brzydko,Brodzik czy Skrzynecka potwierdzaja te regule,Steczkowska tez ale ona zawsze byla daleka od urody,takie sa niestety prawidla semickiej urody chociaz sa zdecydowane wyjatki jak u Paltrow czy Connelly.