• Informacje na temat:

  connery

Artykuły na temat: connery
 • Sean Connery walczy z nieuleczalną chorobą!

  Pierwszy odtwórca roli Jamesa Bonda już nie zagra w filmie.  Z powodu postępującej demencji Sean Connery (87 l.) nie rozumie, co się do niego mówi i nie rozpoznaje najbliższych.  Nie wolno mu(...) zapewnił, że Connery żyje i czuje się całkiem dobrze jak na swój wiek, chociaż już nie może pracować. 

 • Angelina Jolie Damą Honorową

  Hollywoodzka gwiazda Angelina Jolie została zaszczycona przez królową Elżbietę II tytułem Damy Honorowej. Zdobywczyni Oscara odebrała honorowy tytuł na prywatnej audiencji w Pałacu Buckingham.

 • Sean Connery przeszedł operację

  Legendarny szkocki aktor Sean Connery obecnie dochodzi do siebie po operacji barku, którą przeszedł w Nowym Jorku.

 • Lynsey De Paul nie żyje

  W wieku 64 lat zmarła brytyjska wokalistka i kompozytorka Lynsey De Paul. W 1977 roku zajęła 2. miejsce na Eurowizji.

 • Sean Connery kończy z aktorstwem

  Sean Connery , legenda światowego kina, kończy 80 lat i jak mówi, przechodzi na aktorską emeryturę. Choć w trakcie swojej ponad 50-letniej kariery zagrał w tuzinach filmów, najbardziej znany jest jako pierwszy i zdaniem wielu, najlepszy James Bond.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Znamy program koncertu 007!

  Przez całe lato fani filmów o Bondzie wybierali swoje ulubione utwory. Te piosenki i tematy znajdą się w programie koncertu "007. The Best of James Bond" na 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Przedstawiamy wybraną przez słuchaczy RMF Classic playlistę, która w piątek, 26 września, zabrzmi na bondowskim koncercie w Kraków Arenie.

 • Była "dziewczyna Bonda" ciężko chora

  Ursula Andress (72 l.), która 46 lat temu zagrała u boku Seana Connery w filmie o przygodach Jamesa Bonda, "Doktor No", jest ciężko chora. Lekarze nie pozostawiają jej złudzeń.

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • Nie żyje Roger Moore

  W krótkim oświadczeniu, zamieszczonym przez dzieci aktora na jego oficjalnym koncie na Twitterze, poinformowano o jego "krótkiej, lecz mężnej walce z rakiem". "Dzięki, Tato, za to, że byłeś sobą i że dla tak wielu osób byłeś tak wyjątkowy" - podkreślono. Pogrzeb Moore'a odbędzie się w Monako. Weźmie w nim udział tylko rodzina. Rolę agenta 007 Moore przejął po Seanie Connerym. Pierwszy...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

Zdjęcia na temat: connery
Dyskusje na temat: connery