• Informacje na temat:

  connie francis

Artykuły na temat: connie francis
 • Gloria Estefan zagra Connie Francis

  Gloria Estefan wcieli się w rolę Connie Francis w biograficznym filmie o życiu słynnej piosenkarki. Co ważne, latynoska wokalistka została wybrana przez samą główną bohaterkę tego obrazu. W filmie zagrają również m.in. Danny DeVito i Olympia Dukakis.

 • 40. rocznica premiery "Ojca chrzestnego"

  Szef wytwórni Paramount Pictures oświadczył, że "Marlon Brando nigdy nie zagra w tym filmie", o swoją rolę walczyć musiał także Al Pacino. W czwartek, 15 marca, przypada 40. rocznica premiery pierwszej części trylogii filmowej Francisa Forda Coppoli.

 • Parker i Walken romansują

  Mary-Louise Parker ( "Czerwony smok" ) i Christopher Walken ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) podpisali kontrakty na występ w filmie "Romance and Cigarettes", który dla studia United Artists przygotowuje aktor, reżyser i scenarzysta John Turturro ( "Człowiek, który płakał" , "Illuminata" ).

 • Helena Majdaniec: 10 lat bez "królowej twista"

  W nocy z 17 na 18 stycznia 2002 roku w swoim domu w Szczecinie zmarła nagle Helena Majdaniec, współpracowniczka Czerwono-Czarnych i Niebiesko-Czarnych, nazywana "królową twista". "Jutro będzie dobry dzień" - tytuł jej piosenki widnieje na grobie.

Dyskusje na temat: connie francis
 • Re: Kultowe seriale: Jan Nowicki nie boi się śmierci!

  Dzieci ponoć rzadko dorównują swoim rodzicom, jeśli chodzi o talent, uzdolnienia itp. i raczej nie przewyższają ich (to kwestia tasowania się genów). Dodam jedynie jeszcze, że lubię także i kabaretowe piosenki. Tudzież niezapomnianą Kalinę Dygatówną czy Connie Francis. No, popatrz - od strasznej śmierci zeszło na coś zupełnie innego. Niech pozostanie w nas chęć do przyjemnych rzeczy, póki tu