• Informacje na temat:

  connie nielsen aktorka

Artykuły na temat: connie nielsen aktorka
 • Małgorzata Kożuchowska "wyrusza na podbój Hollywood"

  Triera), Connie Nielsen (znana z "Gladiatora") czy Adelaide Clemens ("Wielki Gatsby"). Obok Małgosi, która gra Joannę Pułaski, siostrę głównego bohatera, w filmie zobaczymy także Weronikę Rosati(...) w Nowym Yorku, będzie prezentowany międzynarodowej publiczności. "Niewykluczone, że na Małgosię zwrócą uwagę zagraniczni agenci gwiazd" - zdradza "Na Żywo" jej znajoma. Póki co, aktorka jest...

 • Connie Nielsen pielęgniarką

  Popularna aktorka Connie Nielsen ( "Gladiator" ) prowadzi obecnie negocjacje w sprawie występu w filmie "The Great Raid", który dla wytwórni Miramax Films przygotowuje John Dahl. Obsada "The Great Raid" będzie iście gwiazdorska - na planie spotkają się między innymi Benjamin Bratt, James Franco i Joseph Fiennes.

 • Niezależny film Connie Nielsen

  Connie Nielsen - pamiętna Lucilla z przeboju "Gladiator" Ridley'a Scotta - latem przyszłego roku zamierza wystąpić w niezależnej produkcji "Loving the Goddess", biograficznej opowieści o pisarzu Robercie Gravesie. Dla aktorki przyszły rok zapowiada się bardzo ciekawie - wytwórnia Dream Works nie szczędzi wysiłków, by za swą kreację w superprodukcji Scotta otrzymała nominację do Oscara dla

 • Dziecko w Metallice

  W poniedziałek, 21 maja, Lars Ulrich (43 l.), perkusista grupy Metallica, i jego partnerka, aktorka Connie Nielsen (42 l.) zostali rodzicami. W Nowym Jorku urodził się ich syn, który otrzymał imiona Bryce Thadeus Ulrich-Nielsen.

 • Kobiecy dreszczowiec

  Connie Nielsen ( "Gladiator" , "Misja na Marsa" , "The Hunted"), zagra główną rolę w dreszczowcu "Demon Lover". Obok niej wystąpią między innymi Chloe Sevigny ( "Nie czas na łzy" , "julien donkey-boy" , "American Psycho" ) i Gina Gershon ("Showgirls", "Lulu na moście", "Informator" ).

 • Perkusista Metalliki rozwodzi się

  Perkusista Metalliki Lars Ulrich rozwodzi się z żoną Skylar po siedmiu latach małżeństwa. Takie oświadczenie ukazało się na oficjalnej stronie internetowej grupy.

 • John Travolta i Samuel L. Jackson znów razem

  John Travolta ( "Bitwa o Ziemię" , "Numer stulecia" , "Swordfish" ) i Samuel L. Jackson ( "Shaft" , "Szklana pułapka 3" , "Niezniszczalny" ) znów wystąpią razem na ekranie. Po wspaniałych kreacjach, które stworzyli w 1994 roku w obrazie "Pulp Fiction" Quentina Tarantino, aktorzy połączą swe siły podczas realizacji filmu " Basic".

 • Iran triumfuje w San Sebatian

  Film zatytułowany "Turtles Can Fly" ("Żółwie mogą latać") Irańczyka Bahmana Ghobadiego zdobył w sobotę, 25 września, "Złotą Muszlę" - główną nagrodę 52. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastian.

 • "Nimfomanka": Pierwsze reakcje zagranicznej prasy

  "'Nimfomanka' przyciąga i odrzuca jednocześnie" - tak brytyjski "Guardian" napisał o nowym obrazie Larsa von Triera. Zagraniczne portale zgodnie chwalą "erotyczne opus magnum" duńskiego skandalisty.

 • Metallica: Radosne wieści

  Ponad 20 pomysłów na utwory - to dorobek Metalliki na miesiąc przed wejściem do studia. Nagrania następcy "St. Anger" mają się zacząć na początku 2007 roku, a premiera nowego materiału spodziewana jest na przełomie lata i jesieni. Drugą radosną wiadomością z obozu Metalliki jest fakt, że perkusista Lars Ulrich zostanie tatą.

Wideo na temat: connie nielsen aktorka
 • Ostatnia miłość na Ziemi

  "Ostatnia miłość na Ziemi" to oryginalne połączenie zmysłowego romansu i kina katastroficznego. W rolach głównych Ewan McGregor ("Debiutanci", "Autor widmo") i Eva Green ("Casino Royale") jako nieznajomi, którzy spotykają się przypadkowo i szaleńczo w sobie zakochują. Wkrótce świat stanie w obliczu tajemniczego zagrożenia, mogącego być końcem ludzkości. Film wyreżyserował David Mackenzie, jeden z najciekawszych brytyjskich twórców młodego pokolenia, autor filmu "Młody Adam". "Ostatnia miłość...

 • 72 godziny

  "72 godziny", nowe dzieło producentów "Uprowadzonej", to efekt współpracy niezawodnych specjalistów od kina rozrywkowego najlepszej próby - reżysera McG ("Terminator: Ocalenie") i Luca Bessona, twórcy klasycznych hitów "Leon zawodowiec", "Nikita" czy "Piąty element". Agent CIA Ethan Runner (Kevin Costner) dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać ostatnie miesiące życia i odbudować zaniedbane relacje z żoną (Connie Nielsen) i córką (Hailee Steinfeld). Jednak...

 • Nimfomanka - Część II

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.