• Informacje na temat:

  cooper aktor

Artykuły na temat: cooper aktor
 • Irina Shayk i Bradley Cooper pokłócili się na finale Wimbledonu!

  Czyżby Bradley Cooper (41 l.) powiedział coś niemiłego Irinie Shayk (30 l.)? Kamery zarejestrowały, jak gwiazda uroniła łezkę…

 • Bradley Cooper jako snajper

  Bradley Cooper przybrał na masie, by zagrać legendarnego amerykańskiego żołnierza, Chrisa Kyle'a. To jednak nie było najtrudniejszą częścią jego roli w filmie "Snajper".

 • Bradley Cooper (40 l.) w końcu wprowadził się do ukochanej.

 • Bradley Cooper wyreżyseruje Beyonce?

  Clint Eastwood od kilku już planuje realizację remake'u musicalu "Narodziny gwiazdy". Ostatnio pojawiła się informacja, że film miałby być reżyserskim debiutem Bradley'a Coopera ("Snajper"). Główną rolę ma zagrać gwiazda muzyki pop Beyonce.

 • Bradley Cooper bierze ślub!

  Wygląda na to, że Bradley Cooper (39 l.) dopnie swego. Aktor i jego ukochana, Suki Waterhouse (22 l.), wezmą ślub!

 • Bradley Cooper złożył hołd Chrisowi Kyle'owi

  Dokładnie dwa lata po szokującej śmierci amerykańskiego snajpera, Chrisa Kyle'a, Bradley Cooper złożył hołd uznania dla jego bohaterskiej postawy. Artysta wciela się w tę postać w najnowszym obrazie Clinta Eastwooda - "Snajper".

 • Bradley Cooper romansuje z Sienną Miller?

  Bradley Cooper (40 l.) ma słabość do znanych pań z show-biznesu…

 • DiCaprio najdroższym aktorem świata

  Leonardo DiCaprio jest obecnie najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood. Za rolę w filmie Martina Scorsese "Wilk z Wall Street" aktor otrzymał aż 25 mln dolarów. Magazyn "The Hollywood Reporter" opublikował właśnie nową listę najdroższych aktorów świata.

 • Bradley Cooper to arogant!

  Bradley Cooper (39 l.) w oczach byłej żony jest arogantem i samolubem. To dlatego się rozstali!

 • Bradley Cooper ma romans z Iriną Shayk

  Bradley Copper i rosyjska modelka Irina Shayk pojawili się razem na imprezie po corocznym obiedzie dla Stowarzyszenia Korespondentów przy Białym Domu.

Zdjęcia na temat: cooper aktor
Wideo na temat: cooper aktor
 • Robert Downey Jr. najlepiej zarabiajacym aktorem na świecie!

  Robert Downey Jr. ponownie znalazł się na szczycie listy „Forbes’a”. Po raz trzeci zyskał tytuł najlepiej zarabiającego aktora na świecie. Gwiazdor „Iron Mana” zarobił w 2015 roku już 80 milionów dolarów. Na drugim miejscu znalazł się Jackie Chan z 50 milionami, a zaraz po nim Vin Diesel z 47 milionami dolarów. Kolejne miejsca zajęli Bradley Cooper i Adam Sandler. (CNN Newsource/x-news)

 • Kocham Cię, Beth Cooper

  Denisowi Coovermanowi (PAUL RUST) przypadł zaszczyt wygłaszania mowy pożegnalnej na koniec liceum. Chłopak był piątkowym uczniem, robił karierę w gazetce. Jednym słowem jest szkolną ofermą. Przez cztery lata chodzenia do ogólniaka nie zaznał żadnej z licealnych przyjemności - nie wracał do domu po wyznaczonej godzinie, nie zniszczył mienia, nie pił, nie bił się, nie imprezował. Nie wie czym są szybkie samochody i szybkie kobiety (z kobietami w ogóle nie ma żadnego doświadczenia). To się...

 • Magazyn Forbes w poniedziałek 21 lipca opublikował listę najlepiej zarabiających aktorów. Robert Downey Jr. drugi rok z rzędu znalazł się na szczycie. W 2013 roku zarobił 75 mln dolarów. Wrestler i aktor Dwayne Johnson zajął drugie miejsce - zarobił 52 mln dolarów. Bradley Cooper, Leonardo DiCarpio i Chris Hemsworth znaleźli się w pierwszej piątce/ źródło: CNN Newsource/x-news

 • Snajper

  Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.

Dyskusje na temat: cooper aktor
 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Definicja amanta : Amant, amantka, w dawnym teatrze, a także w filmie aktor (aktorka) specjalizujący(a) się w rolach kochanków. Ten typ aktorstwa wymagał przede wszystkim warunków zewnętrznych: urody, zgrabnej sylwetki, ponętnego głosu, uroku osobistego. Do słynnych amantów filmowych należą m.in.: R. Valentino, C. Gable, G. Cooper, E. Flynn, G. Philippe, a spośród aktorek - G. Garbo, M. Dietrich