• Informacje na temat:

  córeczka kingi

Artykuły na temat: córeczka kingi
 • Kinga Duda zakochana!

  ...chłopak Kingi Dudy. Wybranek córki prezydenta został przyjęty w jej rodzinie bardzo ciepło. Nie dziwi więc, że młodzi coraz częściej są pytani o ślubne plany. "Decyzję o rodzicielstwie powinno się(...) Kingi, profesor Jan Duda. Ma przy tym wsparcie mamy dziewczyny. Agata Duda (44 l.) podkreślała wiele razy, że jest już gotowa zostać babcią. Kiedy na świat przyszedł Andrzej Duda (44 l.), jego tata...

 • Anna Wendzikowska: Podwójna mama

  W styczniu Anna Wendzikowska urodziła córeczkę. Piękna dziennikarka nie planuje jednak długiego urlopu macierzyńskiego.

 • Hanna Lis skomentowała zdjęcie córki Kingi Rusin! Mają ze sobą dobry kontakt?!

  Niedawno młodsza córka Kingi Rusin (47 l.) obchodziła swoje 18. urodziny. Z tej okazji opublikowała zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych, a skomentowała je… sama Hanna Lis (48 l.)!

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • Kinga Duda "ustawi starego"? Pomoże frankowiczom?

  Frankowicze liczą, że Andrzej Duda wywiąże się z wyborczych obietnic i pomoże przewalutować ogromne kredyty na złotówki po kursie z dnia zawarcia umowy. List otwarty do Kingi Dudy ma być początkiem współpracy.

 • Katie Melua i Kim Wilde wystąpią w Atlas Arenie w Łodzi

  Katie Melua będzie jedną z gwiazd drugiej polskiej edycji koncertu z cyklu Classic meets Pop, który 21 marca 2015 r. odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie - poinformowali we wtorek (16 grudnia) organizatorzy.

 • "Pierwsza miłość": Kinga i Artur zaczynają nowe życie?

  ...zbudowany jest m.in Barbarian czy mieszkanie Marysi (Aneta Zając), zaczęto przygotowywać dwie zupełnie nowe lokalizacje. Pierwszą z nich jest klub fitness - nowy biznes Kingi (Aleksandra Zienkiewicz(...), bo w wyniku jego zaniedbania córeczka Marysi zje tabletkę ecstasy i zapadnie w śpiączkę. Jaki będzie finał tej dramatycznej historii? mr...

 • Różowy pokój córki Kingi

  Kto był pierwszą osobą na planie, która poznała płeć dziecka Kingi i Piotrka? Nie byli to aktorzy, tylko... dekoratorka wnętrz.

 • Kinga Burzyńska została mamą!

  Kinga Burzyńska (35 l.) urodziła córeczkę!

 • Jazzowy muzyk w hołdzie zastrzelonej córeczce

  Jimmy Greene nagrywa album upamiętniający jego nieżyjącą córkę. 6-letnia Ana Grace Marquez-Greene zginęła w strzelaninie w Newtown.

Zdjęcia na temat: córeczka kingi
Wideo na temat: córeczka kingi
 • „Pierwsza miłość” po wakacjach: Ślub, śmierć i wielki powrót!

  jak najlepsze warunki leczenia. Czy kosztowna kuracja pomoże jej zwalczyć raka? Największy dramat przeżyje jednak Marysia. Jej córeczka trafi do szpitala w bardzo ciężkim stanie po zażyciu narkotyków

 • Wiosną w "M jak miłość"

  Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "M jak miłość"? Kinga i Piotrek, którzy dopiero co przeżyli traumę związaną z wypadkiem swojej córeczki, znów mają kłopoty. Dilerzy żądają od nich haraczu, w przeciwnym razie chcą posłać Piotrka do więzienia. Niestety, jak widzimy w „Kulisach…”, udaje im się to… Tymczasem u Natalki i Franka nastąpi wybuch uczuć! Leśnik w końcu dopnie swego i spędzi z Mostowiakówną romantyczny wieczór, który zakończy się w łóżku. Młodzi zdecydują, że chcą być razem,...