• Informacje na temat:

  córeczka tysona

Artykuły na temat: córeczka tysona
 • Córeczka Mike'a Tysona nie żyje

  Czteroletnia córka byłego mistrza świata w boksie w wadze ciężkiej, Mike'a Tysona, zginęła w wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło w rodzinnym domu w Phoenix, w stanie Arizona.

 • Lista uzależnionych celebrytów jest długa...

 • To będzie "Wielki wielki piątek"!

  Już 28 czerwca wyznawcy "serialowej wielkiej trójcy" będą obchodzić swoje święto. W "Wielki wielki piątek" Comedy Central wyemituje finałowe odcinki najnowszych sezonów "Teorii wielkiego podrywu", "Jak poznałem waszą matkę" oraz "Dwóch spłukanych dziewczyn".

Wideo na temat: córeczka tysona
 • Mia i Migusie

  Podczas budowy luksusowego kompleksu hotelowego, w środku rozległego i pięknego lasu, jeden z robotników o imieniu Pedro zostaje uwięziony w podziemnym tunelu. Jego córeczka Mia udaje się na poszukiwania zaginionego ojca. Dziewczynka, aby dotrzeć do miejsca budowy, wędruje przez tajemniczy las. Spotyka w nim stworzenia zwane Migusiami. Są one strażnikami drzewa, które ma kluczowe znaczenie dla przyszłości wszystkich istot żyjących na Ziemi, a budowa hotelu zagraża jego dalszemu istnieniu. Mia...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...