• Informacje na temat:

  corey taylor muzyk

Artykuły na temat: corey taylor muzyk
 • "Moda na sukces": Żegnamy się z serialem!

  ...i przyczynienie się do jego śmierci. W ciężkich chwilach wspierał ją jej ówczesny chłopak, muzyk Corey Cofield, który szybko okazał się damskim bokserem. W maju 2008 r. Hunter wystąpiła o zakaz zbliżania się(...) wydarzenia Zmartwychwstanie Taylor Taylor Psychiatra została uznana za zmarłą, ale Ridge podejrzewał, że coś jest nie tak. Chwycił za łopatę i rozkopał grób ukochanej. W środku... znajdowała się kukła...

 • Recenzja Slipknot ".5: The Gray Chapter": Wyraźne zwycięstwo... na punkty

  Śmierć basisty Paula Graya w 2010 roku nakazywała stawiać przyszłość Slipknot pod dużym znakiem zapytania. Na domiar złego, gdy trzy lata później powoli próbowali oswoić się z tą traumą, szeregi zespołu opuścił powszechnie ceniony perkusista Joey Jordison, drugi z filarów sekcji rytmicznej zamaskowanych muzyków z Iowa. Czy pozbawionemu pierwotnej siły napędowej Slipknot udało się przekuć te

 • Otis Taylor na Rawie Blues

  Irek Dudek, dyrektor Rawa Blues Festival, ujawnił kolejne gwiazdy tegorocznej, 33. edycji imprezy - to Otis Taylor oraz Heritage Blues Orchestra. W tym roku sprzedaż biletów rozpocznie się wyjątkowo wcześnie, prawdopodobnie jeszcze w marcu.

 • Slipknot: Najgorzej ubrani muzycy

  Członkowie amerykańskiej formacji Slipknot, którzy wzbudzają duże zainteresowanie między innym swymi niekonwencjonalnymi ubiorami, nie mają nic przeciwko temu, aby określać ich mianem najgorzej ubranych muzyków na świecie, Twierdzą bowiem, iż w ten sposób wyrażają swoją niechęć wobec wszystkiego, co związane jest ze światem mody.

 • Muzycy wspominają basistę Slipknot

  Fani i muzycy z całego świata wspominają Paula Graya, zmarłego basistę amerykańskiej grupy Slipknot.

 • Lider Slipknot po ślubie

  Corey Taylor, 35-letni wokalista zamaskowanych metalowców z grupy Slipknot, po raz drugi wziął ślub. Wybranką muzyka jest Stephanie Luby.

 • Wspominamy "Króla" i innych muzyków

  Niespodziewana śmierć Michaela Jacksona to największa strata w muzycznym świecie ostatnich 12 miesięcy. Wspominamy również innych zmarłych w tym czasie.

 • Muzycy pomagają robotnikom

  Muzycy amerykańskich grup Red Hot Chili Peppers, Audioslave i System Of A Down byli uczestnikami charytatywnego koncertu na rzecz strajkujących pracowników kalifornijskiego przemysłu spożywczego. Impreza odbyła się 18 grudnia, w hollywoodzkim "Roxy Theater".

 • Slipknot: Nowy album gotowy

  Corey Taylor, frontman amerykańskiej grupy Slipknot, zdradził kilka szczegółów dotyczących jej nowej płyty. Album zatytułowany "Vol. 3: (The Subliminal Verses)" ukaże się w sprzedaży pod koniec maja, nakładem wytwórni Roadrunner Records. Muzycy Slipnkot nagrali 14 nowych utworów.

 • Corey Taylor znów zmienia zdanie

  Corey Taylor, frontman amerykańskiej formacji Slipknot, po raz kolejny zdecydował się zmienić nazwę swojego ubocznego projektu, którego debiutancki album pojawi się na rynku we wrześniu. Tym razem muzyk ogłosił, iż jego zespół nazywać będzie się Stone Sour.

Wideo na temat: corey taylor muzyk
 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

 • Służące

  "Służące" to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach, które od szeptów rozpoczęły wielkie i głośne zmiany społeczne. Akcja filmu toczy się w stanie Missisipi w latach 60. ubiegłego wieku. Skeeter (Emma Stone) właśnie skończyła studia. Marzy o karierze pisarki, nie myśli zaś ani o małżeństwie, ani o dzieciach, ku konsternacji swej matki i konserwatywnych przyjaciółek. Przeprowadza wywiad z Aibileen (nominowana do Oscara Viola Davis), czarnoskórą służącą w jednym z...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...