• Informacje na temat:

  córka ania muchy

Artykuły na temat: córka ania muchy
 • Anna Mucha nie żałuje pieniędzy na edukację córki

  ...dowiedzieć "Dobremu Tygodniowi", córka gwiazdy została przyjęta. - Ania chciała, żeby jej Stefa miała szansę nie tylko uczyć się na wysokim poziomie, ale też żeby trafiła do miejsca, gdzie się(...) - Stefa pod koniec roku skończy 6 lat, Ania postanowiła więc, że pośle ją po wakacjach do I klasy. Nie będzie czekać do przyszłego roku. Już wybrała odpowiednie miejsce. To społeczna szkoła...

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • "M jak miłość": Oto nowa Ania

  W premierowych odcinkach sagi rodu Mostowiaków nową twarz zyska nie tylko Łukasz (Jakub Józefowicz), syn Marty (Dominika Ostałowska), ale i jej córka Ania, w którą wcieli się Gabriela Świerczyńska.

 • Starcie Muchy i Kwaśniewskiej

  Anna Mucha i Ola Kwaśniewska starają się o posadę prezenterki w Polsat Cafe. Panie są dwie, miejsce - jedno. Kogo wolelibyście zobaczyć na ekranie?

 • Anna Mucha szykuje się na wielkie zmiany? Będzie ciąża w życiu i... ciąża na ekranie?

  ...prywatnym rozważa ponowne zostanie mamą.   - Dwójka dzieci, które Ania ma ze swoim ukochanym Marcelem Sorą, podrosła, Stefania skończyła sześć lat, a Teodor trzy. Partner, szczęśliwy w roli ojca, namawia(...) miejsc do przewijania niemowląt, czy prawo dzieci do biegania nago po plaży. Dawniej egocentryczna, nad własną wygodę, a nawet rozwój kariery, postawiła na macierzyństwo.   - Wiem, że będę chciała mieć...

 • Anna Mucha w ciąży!

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z serialu "M jak miłość", jest w ciąży! Zdaniem dziennikarzy jednego z dwutygodników, aktorka urodzi swe drugie dziecko na początku przyszłego roku...

 • Anna Mucha może stracić wzrok!

  ...„Super Express” martwi się o zdrowie Anny Muchy (34 l.). Jeśli zdecydowałaby się ona na trzecie dziecko, ryzykowałaby, że oślepnie!

 • Być dzieckiem legendy: Ania Rusowicz

  Poniżej możecie przeczytać dotyczący Ani Rusowicz (córki Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy) fragment pierwszej części książki "Być dzieckiem legendy" (premiera w piątek, 23 listopada) autorstwa dziennikarki Małgorzaty Puczyłowskiej. Przybliża ona sylwetki ludzi znanych i lubianych, którzy odeszli przedwcześnie. O mierzeniu się z legendą sławnych rodziców opowiadają ich dzieci.

 • Anna Mucha szuka domu. Ma wymagania!

  Anna Mucha (33 l.) wraz ze swoim partnerem szukają nowego domu. Aktorka ma spore wymagania!

 • Anna Mucha urodziła syna!

  Anna Mucha (33 l.) i jej ukochany Marcel Sora powitali na świecie swoje drugie dziecko! Aktorka o tej radosnej nowinie poinformowała na swoim blogu.