• Informacje na temat:

  córka axla rose

Artykuły na temat: córka axla rose
 • Wyskoki Axla Rose'a

  Po tym jak Axl Rose zostawił swoich fanów i dawnych kolegów na lodzie podczas uroczystej gali Rockandrollowego Salonu Sław, magazyn "NME" ogłosił frontmana Guns N' Roses największym palantem ("douchebag") w historii rocka.

 • Brian May, gitarzysta legendarnej brytyjskiej grupy Queen, wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Spotka się tam z Axlem Rosem, z którym pracować będzie nad piosenkami na nowy album Guns'N'Roses. Tymczasem w przyszłym tygodniu w Polsce ukaże się jego nowy album z muzyką filmową.

Wideo na temat: córka axla rose
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Stażyści

  Komedia w reżyserii Shawna Levy ("Giganci ze stali", "Noc w muzeum", "Różowa pantera"). Dwaj zwolnieni z pracy panowie "po czterdziestce" zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn, Owen Wilson i Rose Byrne.