• Informacje na temat:

  córka baczyńskiego

Artykuły na temat: córka baczyńskiego
 • Katarzyna Dowbor zamartwia się o zdrowie córki. "Objechałyśmy wielu lekarzy"

  Zawroty głowy, złe samopoczucie, omdlenie... Katarzyna Dowbor była akurat na planie programu "Nasz nowy dom", gdy dowiedziała się, że jej córka Marysia Baczyńska (17 l.) musiała znów zwolnić się(...) Katarzyna. Jak się okazuje, złe samopoczucie dziewczyny spowodował za niski poziom cukru we krwi. Po wdrożeniu leczenia stan Marysi się unormował.  Na dzień dzisiejszy córka gwiazdy nie przyjmuje na stałe...

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Katarzyna Dowbor przerażona wyborem córki

  ...z tego dużą radość, bo cykl nadal zdobywa widzów. A największym fanem jest córka gwiazdy, Marysia (17 l.). Delikatna i bardzo wrażliwa nastolatka zamartwia się losem jego bohaterów. Jednej z bohaterek, swojej rówieśniczce, podarowała na szczęście bransoletkę. Jak każda kochająca mama Katarzyna Dowbor pragnie szczęścia dla swojego dziecka. Kiedy córka zaczęła dorastać, troskliwa mama...

 • Pierwsze wspólne święta

  Piotr Adamczyk po raz pierwszy zasiądzie w tym roku do wigilijnej wieczerzy jako mąż i... ojciec. Aktor spędzi święta w towarzystwie swojej ślicznej żony Kate, jej córki Mii i adoptowanego syna Shaantiego, którego traktuje jak własne dziecko.

 • Katarzyna Dowbor musi pożegnać się z córką. Maria wyjeżdża na studia

  ...nadczynność tarczycy. Jakby tego było mało, pojawił się kolejny problem. Córka Maria Baczyńska (19 l.) "wywinęła jej numer" i dostała się na jedną z brytyjskich uczelni. Naukę zaczyna od października. Dla matki to oczywiście powód do dumy, ale i ogromnego niepokoju... Kiedy kilka tygodni temu Marysia odbierała świadectwo dojrzałości, Katarzynę rozpierała niewiarygodna radość. Córka zawsze była...

 • 70 lat Ewy Demarczyk

  Jedna z najwybitniejszych polskich osobowości scenicznych Ewa Demarczyk kończy w niedzielę (16 stycznia) 70 lat.

 • Katarzyna Dowbor wyznaje, jaki naprawdę był Janusz Atlas. Mówi też o ojcu swojej córki

  Katarzyna Dowbor (58 l.) postanowiła niejako rozliczyć się z przeszłością. W jednym z wywiadów opowiedziała o swoim życiu uczuciowym. Trzy razy wychodziła za mąż, lecz dziś u jej boku nie ma żadnego mężczyzny. Są za to dzieci: Maciej i Maria. Jednak syn ma już własną rodzinę, a córka szykuje się na zagraniczny wyjazd.

 • Nie dorósł do roli męża?

  Były zaręczyny i miał być ślub. Jednak zamiast wesela szykuje się rozstanie. Bo Borys Szyc wciąż nie dorósł do roli męża.

 • Joanna Kurowska: Zosia ma talent po tacie

  Zrobiła wszystko, co w jej mocy, by mimo traumy, córka miała szczęśliwe dzieciństwo. Dziś jest z niej dumna!

 • Stenka: Czas tylko dla nas

  Danuta Stenka zawsze z niecierpliwością czeka na Boże Narodzenie. - To będzie taki czas tylko dla nas, dla rodziny - mówi znana aktorka.

Zdjęcia na temat: córka baczyńskiego
Wideo na temat: córka baczyńskiego
 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.