• Informacje na temat:

  córka barbie

Artykuły na temat: córka barbie
 • Tak wygląda brytyjska "żywa Barbie". Ładniejsza od polskiej Anelli?

  Od kilku tygodni furorę w polskich (a także i zagranicznych) mediach robi Anella, "żywa lalka Barbie" (26 l.). Kobieta przeszła kilka operacji plastycznych, by upodobnić się do dziecięcej zabawki. Okazuje się, że na Wyspach właśnie wyrosła jej konkurencja w osobie modelki Chloe Khan (27 l.). Kim jest?

 • Lalki Barbie znowu zawróciły w głowie dziewczynek i nie tylko... W warszawskiej Kinotece można było spotkać wiele dzieci w towarzystwie swoich rodziców. A co przyciągnęło je do tego miejsca? Otóż, okazuje się, że Barbie - najsłynniejsza lalka świata. A dokładnie premiera najnowszego filmu na DVD z udziałem tych lalek.

 • Martyna Wojciechowska ma wspaniałą córkę! Marysia pomaga potrzebującym

  Martyna Wojciechowska (42 l.) to dziennikarka i podróżniczka, ale także kobieta o wielkim sercu. Jej córka Marysia (8 l.) pilnie ją naśladuje.

 • Braciak i Preis w nowym serialu TVP

  Twórcy popularnego serialu Dwójki "rodzinka.pl" poszukują dziewczynek między 5 a 15 rokiem życia do nowego serialu "Ja to mam szczęście". W głównych rolach zagrają Kinga Preis i Jacek Braciak.

 • Lubiczowie, rajdy i... lalki Barbie

  Patrycja Hurlak, znana widzom m.in. z roli Majki Podolskiej w serialu "Klan", to kobieta o wielu twarzach i oryginalnych pasjach. Pracuje jako aktorka, a po godzinach sędziuje podczas rajdów samochodowych. Ponadto kolekcjonuje lalki Barbie.

 • Kasia Cerekwicka (27 l.) przyznaje, że chce mieć dzieci, ale na razie nie myśli o ślubie i stabilizacji.

 • Beyonce wydała fortunę na przyjęcie urodzinowe córki

  Beyonce postanowiła podarować córce wyjątkową lalkę Barbie, ale jak można się domyślić, nie była to zwykła zabawka, dostępna w każdym sklepie. Została ona przygotowana na osobiste zamówienie piosenkarki. Lalka w komplecie miała 160 diamentów i biżuterię z białego złota, za co kochająca mama musiała zapłacić ponad 80 tys. dolarów. Na tym nie koniec wydatków. Za sam tort para zapłaciła około...

 • Filmy pod choinkę

  Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i wiele osób myśli o sprawieniu najbliższym prezentu w postaci kasety video, bądź płyty DVD. Oferta na rynku jest niezwykle bogata - wybierać można pomiędzy specjalnymi świątecznymi zestawami a edycjami wydanymi wcześniej, jednak wartymi zainteresowania.

 • "Barwy szczęścia": Dylematy Danki

  ...kilka niedużych rólek, czeka z niecierpliwością na premierę filmu o Barbie, w którym podkładała głos jednej z drugoplanowych postaci. To dla niej ogromne przeżycie. Niedawno byłyśmy na premierze(...). Pomysł, który był na początku, a to, co wydarzyło się później, to dwie różne rzeczy. Bardzo duży wkład w ostateczną wersję "Potworaków Usypiaków" miała moja córka, która początkowo opiniowała każdy...

 • "Skończyliśmy z love "

  Wywiad z wokalistą mysłowickiej formacji Gutierez Bartkiem Woźniczko, która niedawno wydała drugi studyjny album zatytułowany "Stereo dożylnie". Z artystą rozmawiał Artur Wróblewski.

Wideo na temat: córka barbie
 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Barbie i tajemnicze drzwi

  Barbie wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej magicznych istot i niespodzianek. To właśnie tam, Alexa poznaje syrenkę Romy i dobrą wróżkę Nori, od których dowiaduje się, że zepsuty władca usiłuje ogołocić ich świat z magii. Ku swojemu zdziwieniu, Alexa odkrywa w sobie magiczną moc, a jej nowe przyjaciółki są pewne, że tylko dzięki jej pomocy w ich krainie może ponownie zapanować magia....

 • Toy Story 3

  Andy kończy szkołę średnią i idzie do college'u. Czas, by pożegnał się ze swoimi zabawkami. Starym druhom zagrozi rozdzielenie... W końcu Chudy, Buzz i reszta bandy trafia w ręce dzieciaków, które nie traktują zabawek z przesadnym szacunkiem, delikatnie rzecz ujmując. Tak więc - zgodnie z dewizą: jeden za wszystkich i wszyscy za jednego - zabawki planują wspólną ucieczkę. Łączą swe siły z Kenem, tym od Barbie, a także pluszowym niedźwiedziem w różowym kolorze i innymi nowo poznanymi kompanami...