• Informacje na temat:

  córka beata kozidrak

Artykuły na temat: córka beata kozidrak
 • Beata Kozidrak przechodzi życiową rewolucję!

  W życiu Beaty Kozidrak (59 l.) zaszły ostatnio spore zmiany. Córka artystki przejęła się jej pogarszającym stanem zdrowia i postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Jak widać, opłacało się!

 • Beata Kozidrak: "Kryzysy są w każdym związku"

  Beata Kozidrak z zespołu Bajm w szczerej rozmowie o rodzinie i relacjach z mężem.

 • Beata Kozidrak zatęskniła za mężem? Wszystko przez jedną podróż!

  Są miejsca, do których zawsze wraca z sentymentem. Dla Beaty Kozidrak (59 l.) takim miejscem jest Paryż, w którym spędzała piękne chwile ze swoim byłym mężem.

 • Za młoda na babcię

  Beata Kozidrak (48 l.), wokalistka grupy Bajm, twierdzi, że jest za wcześnie by jej córka Kasia Pietras (25 l.) przyniosła jej wnuki.

 • Szokujące zachowanie Beaty Kozidrak. Córka aż drży!

  Beata Kozidrak (59 l.) martwi się o córkę Agatę (26 l.), która niedawno zerwała zaręczyny tuż przed ślubem. Piosenkarka chyba wpadła w obsesję, gdyż desperacko zaczęła szukać nowego partnera dla swojej pociechy.

 • Bajm: Nowa płyta na wiosnę

  W miniony czwartek, 28 listopada, gościem CZATerii była wokalistka zespołu Bajm, Beata Kozidrak, znana także ze swoich solowych płyt. Wokalistka zdradziła nam kilka szczegółów dotyczących nowych płyt zespołu, jej solowego albumu oraz starszej ze swoich córek, Katarzyny.

 • Beata Kozidrak: Tak oddaje serdeczny dług!

  Beata Kozidrak (58 l.) nie wyobrażała sobie podjęcia innej decyzji. Wreszcie będą razem, codziennie!

 • Beata Kozidrak w "Niani"

  Nieubłaganie zbliża się wielki finał perypetii Frani i Maksa Skalskich. Zanim jednak na dobre pożegnamy się z bohaterami serial u "Niania", zobaczmy wyjątkowy odcinek z gościnnym udziałem Beaty Kozidrak z zespołu Bajm.

 • Beata Kozidrak: Sensacyjna zmiana planów!

  Jej marzenia zmieniają się. Kiedyś wszystko kręciło się wokół muzyki. Teraz Beata Kozidrak (57 l.) ma nowe ambicje związane z sukcesami córki.

 • Ucieka przed zimą do Afryki

  Wokalistka grupy Bajm Beata Kozidrak jedzie na wakacje.

Wideo na temat: córka beata kozidrak
 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...