• Informacje na temat:

  córka beyonce i jay-z

Artykuły na temat: córka beyonce i jay-z
 • To są imiona bliźniąt Beyonce i Jay Z?! Skąd taki pomysł?!

  Beyonce (35 l.) i Jay Z (47 l.) powitali na świecie bliźniaki. Wbrew początkowym doniesieniom, że są to dwie dziewczynki, piosenkarka urodziła chłopca i dziewczynkę!

 • Beyonce i Jay Z: Zamiast rozwodu wspólny album

  Po zakończeniu trasy koncertowej "On The Run" piosenkarka Beyonce i raper Jay Z zamierzają wejść do studia nagraniowego.

 • Beyonce i Jay Z: Ich córkę pilnuje trzech ochroniarzy!

  Beyonce (33 l.) i Jay Z (45 l.) bardzo dbają o bezpieczeństwo córki. Nie wszystkim się to podoba…

 • Jay Z ma nieślubne dziecko?

  Początkujący raper, Rymir Satterthwaite, twierdzi, że jego ojcem jest jeden z najpopularniejszych hiphopowców na świecie - Jay Z.

 • Beyonce (35 l.) niedawno po raz drugi została mamą. Zdjęcie, które gwiazda opublikowała na jednym z portali społecznościowych, wzbudziło niemałe emocje, zwłaszcza wśród młodych mam!

 • Beyonce i Jay-Z opatentują imię córki?

  Beyonce i Jay-Z złożyli wniosek do Amerykańskiego Biura Patentów i Znaków Towarowych (USPTO) o ochronę imienia ich miesięcznej córeczki Blue Ivy. Takie zabezpieczenie pozwoli parze w przyszłości wykorzystać imię dziecka jako znak towarowy marki lub linii produktów.

 • Córka Beyonce ma własne przedszkole!

  Cała historia zaczęła się w ubiegłym roku, gdy w Nowym Jorku otwarto luksusowy obiekt m.in. z krytym stadionem - miejsce wielu imprez i koncertów. Otwarcie gmachu uświetnił swym występem właśnie Jay-Z. Raperowi tak bardzo się on spodobał, że został jego stałym bywalcem. Pod wrażeniem miejsca była także sama Beyonce, która chcąc towarzyszyć mężowi, musiała zostawiać małą Blue z nianiami w domu...

 • Beyonce i Jay-Z: Jesteśmy w niebie

  Tuż po narodzinach swojej córki Blue Ivy do studia wszedł Jay-Z i błyskawicznie nagrał piosenkę jej poświęconą - "B.I.C.".

 • Barack Obama zdradził tajemnicę Beyonce! Znamy płeć bliźniąt!

  Barack Obama (55 l.) i Beyonce (35 l.) razem ze swoim mężem Jay Z (47 l.) darzą się wzajemną sympatią. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że Państwo Obama i Carter przyjaźnią się. Czyżby z tego względu były prezydent miał informację na temat porodu Beyonce?

 • Beyonce ujarzmi Rihannę?

  Piosenkarka Beyonce Knowles i jej mąż Jay-Z z coraz większą troską spoglądają na wybryki Rihanny.

Zdjęcia na temat: córka beyonce i jay-z
 • Beyonce, Jay Z, Blue Ivy
Wideo na temat: córka beyonce i jay-z
 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Prosto z nieba

  Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek - Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domach i mieszkaniach zawita niewyobrażalny smutek i ból, uczucia, które dzielić będzie cały naród. "Prosto z nieba" jest autorską...

 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...