• Informacje na temat:

  córka ciechowskiego o ojcu

Artykuły na temat: córka ciechowskiego o ojcu
 • Małgorzata Potocka tego się nie spodziewała! Ślub córki odbył się z aferą w tle!

  Córka Grzegorza Ciechowskiego (†44 l.) i Małgorzaty Potockiej (65 l.) ponownie powiedziała sakramentalne „tak”. I tym razem wierzy, że to już na zawsze. Jednak jej szczęście burzy to, że wśród weselnych gości zabrakło tak ważnych dla niej osób.

 • Kolejne gwiazdy w Alei Gwiazd Piosenki Polskiej

  Trzy kolejne gwiazdy - Anny Jantar, zespołu 2 Plus 1 i grupy Zakopower - przybędą w opolskiej Alei Gwiazd Piosenki Polskiej. Odsłonięcie wszystkich trzech gwiazd odbędzie się 1 czerwca podczas 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

 • Córka Grzegorza Ciechowskiego i Małgorzaty Potockiej do Stanów wyjechała kilka lat temu na studia - ochronę środowiska i ekonomię. Tam, w jednej z nowojorskich firm zajmujących się finansami, poznała Charliego. Początki znajomości były jednak trudne, ekscytacja pojawiła się dopiero w miarę upływu czasu. "Charlie długo musiał o mnie zabiegać, bo nie chciałam się wiązać z nikim z biura. Ale...

 • Szepty i Krzyki: Zmysłowe historie łóżkowe (teledysk "Niezasłane łóżko")

  Nawet największa miłość czasem się kończy. O tym opowiada teledysk, który powstał jesienią w Tczewie do zmysłowej piosenki "Niezasłane łóżko" zespołu Szepty i Krzyki. Wideo możecie już zobaczyć w naszym serwisie.

 • Grzegorz Ciechowski kochał tylko muzykę? "Kobiety po prostu były"

  Małgorzata Potocka (62 l.) zabrała Grzegorza Ciechowskiego(†44 l.) innej kobiecie. Życie się na niej zemściło. Aktorkę spotkało to samo!

 • Bogusław Linda zmiękczony

  Największy twardziel w historii polskiego kina? Czas zadać kłam stereotypowemu postrzeganiu Bogusława Lindy, na które aktor zapracował głównie występami w filmach Władysława Pasikowskiego. Z okazji 60. urodzin gwiazdora przypominamy jego bardziej zniuansowane role.

 • Ojciec Kayah nigdy nie był na jej koncercie: Gdy mu zaproponowałam, odmówił

  Wszystkie jej kompleksy to spadek po surowym i wciąż oceniającym ojcu, który uważał, że jego córka jest brzydka i nie ma talentu. Nie zaszczepił w niej poczucia własnej wartości, nie doceniał. Dla(...). Strasznie przeżyłam chociażby śmierć Grześka Ciechowskiego. Zbyt wielu bliskich mi ludzi już odeszło, zostawiając mnie w poczuciu osamotnienia...".

 • Małgorzata Potocka poprowadziła córkę do ołtarza!

  Jej młodsza córka na początku lipca wzięła ślub kościelny w sercu Warszawy. Zwyczajowo panu młodemu pannę młodą przekazuje ojciec dziewczyny. Niestety, słynny Grzegorz Ciechowski (†44 l.) nie żyje od(...) osoba otwiera kalendarz i wpisuje spotkanie z tobą na miesiąc naprzód. To jest takie sztuczne. Doskwiera mi to, bo potrzebuję bliskości, długich nocnych rozmów. Córka aktorki nie kryje, że bardzo...

 • Nowa kolekcja marki Bytom inspirowana będzie stylem Grzegorza Ciechowskiego. Wyraziła na to zgodę Anna Skrobiszewska, wdowa po artyście. Fani, reszta rodziny i muzycy Republiki nie kryją oburzenia.

 • Małgorzata Potocka ma powody do zmartwienia. Jej córka przeżywa trudne chwile

  ...ojcu. Była przy córce każdego dnia. Wspierała ją we wszystkich decyzjach. Jedną z nich była przeprowadzka do Ameryki, gdzie Weronika pragnęła studiować. Dziewczyna zrealizowała swoje marzenie. Do...