• Informacje na temat:

  córka cyrwusa

Artykuły na temat: córka cyrwusa
 • Piotr Cyrwus: Małżeństwo to ciężka praca!

  ...odpowiedzialność, której nie chcą brać na siebie zbyt wcześnie.  Z trójki dzieci Piotra Cyrwusa tylko córka, Anna Maria, wyszła za mąż, synowie natomiast wolą pozostawać w wolnych związkach. "Też przez to, że...

 • Nowe oblicze Ryśka z "Klanu"

  ...w "Hotelu 52"! Nerwowy biznesmen Piotra Cyrwusa zobaczymy już w trzecim odcinku nowej serii. - Gram Marcina Turowiaka, biznesmena troszkę nerwowego. Chce on przekazać synowi swoje przedsiębiorstwo produkujące maszyny rolnicze. Ale, jak to w życiu bywa, zdarzają się pewne niespodziewane okoliczności - tak mówi o swoim bohaterze aktor. Ambitna córka Te nieprzewidziane...

 • "Tak" na srebrne wesele!

  ...pierwszy raz?... Maja i Piotr mają trójkę dorosłych już dzieci. Córka Anna Maria poszła w ślady swoich sławnych rodziców i aktualnie uczy się w szkole teatralnej w Krakowie. Jest bardzo ambitna i za(...) promującą spektakle Piotra Cyrwusa. Młodszy Mateusz zaś studiuje animację komputerową i aktualnie przebywa na praktyce w Studiu Filmowym w Santa Monica.

 • Stuknęła mu pięćdziesiątka!

  ...: Mateusza, Łukasza i Annę Marię, która poszła w ślady rodziców i studiuje aktorstwo w krakowskiej PWST. Z okazji urodzin mieliśmy okazję spytać Piotra Cyrwusa o to, czego sam sobie życzyłby na urodziny(...) Teatru Polskiego, gdzie odbyła się premiera komedii "Wieczór Trzech Króli", w której gra jedną z głównych ról. Oklaskiwały go m.in. żona i córka. Możemy pana oglądać w wielu rolach teatralnych...

 • Nowe oblicze Piotra Cyrwusa

  Przyzwyczaił nas do ról spokojnych, stonowanych mężczyzn i wzorowego ojca. Piotr Cyrwus jednak w gościnnym występie w serialu pokaże całkiem inne oblicze - choleryka i szowinisty!

 • Lubię jeździć na rolkach

  . Teraz tam trzeba będzie szukać Piotra Cyrwusa.

 • Seks w "Klanie"!

  Grażynka w końcu zdecydowała się na ten krok! Została u Arka na noc. Niestety nad ranem sielankę przerwał telefon ze szpitala.

 • Piotr Cyrwus patologicznym ojcem w klipie za 1200 zł

  Piotr Madej, młody krakowski muzyk ukrywający się pod pseudonimem Patrick the Pan, wysłał maila do znanego aktora. Zapytał, czy ten zgodzi się bezpłatnie wystąpić w jego debiutanckim teledysku. Jakież było zdziwienie artysty, kiedy aktor odpisał: "chętnie przeżyję z wami taką przygodę". Tym aktorem był Piotr Cyrwus.

Wideo na temat: córka cyrwusa
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.