• Informacje na temat:

  córka drozdy

Artykuły na temat: córka drozdy
 • Córka Tadeusza Drozdy z wulgarnym napisem na piersiach! Co za zdjęcie!

  Joanna Drozda (38 l.) zamieściła na swoim Instagramie bardzo odważne zdjęcie. Córka słynnego kabareciarza pozuje na nim rozebrana, a uwagę zwraca przede wszystkim wulgarny napis na jej ciele. O co chodzi? Chyba po prostu o dobrą zabawę, bo to najwyraźniej strój Joasi na Halloween. Aktorka przebrała się za aktywistkę grupy Femen. Kobiety z tej organizacji słyną ze swych odważnych akcji...

 • "Czterdziestolecie w kabarecie" Tadeusza Drozdy

  "Czterdziestolecie w kabarecie" - tak zatytułował cykl swoich jubileuszowych występów Tadeusz Drozda. "Co prawda, jeśli liczyć czasy amatorskich koncertów, to będzie już 43 lecie, ale 40 ma swoja moc" - wyjaśnia znany satyryk.

 • Gabi Gold: Co się stało z piękną Czeszką z kabaretu Drozdy?

  ...się nawzajem. W naszym domu ważna jest kuchnia. Cementuje rodzinę" - mówi gwiazda z kabaretu Drozdy. Gabi ma dwoje dzieci. 20-letnia dziś córka Gabriela studiuje na uniwersytecie ekonomicznym w Pradze(...)" – śmieje się. Z Lady M koncertowała w całej Europie. Po 4 latach założyła własną kapelę: Lady G. Jak to się stało, że została twarzą kabaretu Tadeusza Drozdy?  W 1997 roku została zaproszona do...

 • Zmarł Brock Peters, bohater "Zabić drozda"

  78-letni Brock Peters, czarnoskóry amerykański aktor o charakterystycznym niskim głosie, odtwarzający rolę Toma Robinsona, niesłusznie oskarżonego o zgwałcenie białej kobiety, w słynnym filmie "Zabić drozda" , zmarł we wtorek, 23 sierpnia, na raka trzustki w swym domu w Los Angeles - poinformowały w środę media. Aktor miał 78 lat.

 • Tadeusz Drozda: Nieznane fakty z życia satyryka

  Już jako nastolatek do życia podchodził z olbrzymim dystansem. Umiał śmiać się ze wszystkiego, nie wyłączając samego siebie. Niewiele się od tamtego czasu zmieniło, choć Tadeusz Drozda kończy 70 lat. Nietuzinkowym poczuciem humoru ponad pół wieku temu podbił serce przyszłej żony Ewy.

 • Tadeusz Drozda: Nie trafiam w target

  To, że nie ma mnie w telewizji, nie oznacza, że umarłem - mówi Tadeusz Drozda. Satyryk, który przez długie lata był jednym z najpopularniejszych w Polsce, występuje teraz głównie na scenie przed żywą publicznością, "flirtuje" też z internetem.

 • Tadeusz Drozda: Pozwalam losowi improwizować

  Tadeusz Drozda (67 l.) zniknął z publicznej telewizji już dobrych kilka lat temu. Co teraz robi satyryk, który w latach 90. był ulubieńcem Polaków?

 • Gregory Peck, legenda hollywoodzkiego kina, przybył na festiwal do Cannes, aby promować dokumentalny film "A Conversation with Gregory Peck', którego producentem jest jego córka Cecilia. 84-letni gwiazdor stwierdził z żalem, że era gwiazd już bezpowrotnie przeminęła.

 • Tadeusz Drozda wchodząc w czas emerytury, odkrył swoje hobby

  Debiutował w stworzonym przez siebie i Jana Kaczmarka wrocławskim kabarecie Elita. Potem w TVP prowadził m.in. program "Herbatka u Tadka". Obecnie występuje w "Superstacji". W wywiadzie zdradza m.in., jaki wpływ na jego życie miał najsłynniejszy program jaki prowadził, "Śmiechu warte".

 • Talent w genach

  Po rodzicach dziedziczymy nie tylko dobra materialne, ale także zdolności. Nic więc dziwnego, że dzieci artystów często pracują w show-biznesie.

Zdjęcia na temat: córka drozdy
Wideo na temat: córka drozdy
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.