• Informacje na temat:

  córka edwarda

Artykuły na temat: córka edwarda
 • Edward Linde-Lubaszenko: Kto mu pomaga w trudnych chwilach?

  ...wcześniej wygrał walkę z nowotworem krtani, długo robił dobrą minę do złej gry. Nie chciał, by syn i córka się o niego nie martwili, ale faktem jest, że nie czuje się najlepiej. Doskwiera mu kontuzja sprzed(...) daje mu się we znaki. - Narzeka na dotkliwy ból nawet podczas dłuższego siedzenia - tłumaczy "Dobremu Tygodniowi" kolega pana Edwarda. - Otoczony najbliższymi na pewno szybciej dojdzie do siebie...

 • "Król życia": Więckiewicz jest... kosmitą

  Trwają prace na planie komedii Jerzego Zielińskiego "Król życia". Niedawno nagrywano scenę rozmowy pomiędzy Edwardem (Robert Więckiewicz), a jego szefem (Krzysztof Czeczot).

 • Edward Linde-Lubaszenko szczęśliwy. Jego rodzina znów się powiększyła!

  Pomimo, że kilka tygodni temu Edward Linde-Lubaszenko upadł na schodach i złamał biodro, ma powody do radości. Nie chodzi o to, że po operacji musi się oczywiście poruszać o kulach. Aktor po raz drugi został bowiem dziadkiem. Córka pana Edwarda, Beata (30 l.), z mężem Michałem doczekali się córki. "Dziewczynka otrzymała imię Antonia" – opowiada informator „Życia na Gorąco”. Przyrodnia...

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • Edward Linde Lubaszenko: Wszyscy znają jego syna, a kim jest jego piękna córka?

  ...spotkałem raz, drugi. W ten sposób zostaliśmy parą, a potem małżeństwem. Pięknym owocem tego małżeństwa jest nasza córka, też Beata. Narodziny dziewczynki zaogniły już i tak trudne relacje z dorastającym(...) charaktery. - Córka ma nawet satysfakcję, jak przyłapuje się na tym, że zachowuje się czasami podobnie jak ja. Na szczęście urodę odziedziczyła po mamie. Z kolei Olaf różni się ode mnie tym, że jest w stanie...

 • Robert Więckiewicz "królem życia"

  Robert Więckiewicz zagra główną rolę w komedii Jerzego Zielińskiego "Królowie życia".

 • Edward Linde-Lubaszenko: Nie umiałem odmówić kobietom

  .... Jej matka miała kłopoty i uzgodniliśmy, że lepiej, jak córka mieszkać będzie u mnie. Dlaczego nie udało się panu zbudować dobrego związku? Po doświadczeniach z dzieciństwa i rodzinnego domu...

 • Więckiewicz "królem życia"

  "Król życia" to inteligentna komedia o uwalnianiu się od świata korporacji i poszukiwaniu na nowo kolorów życia. Produkcja jest debiutem reżyserskim jednego z najbardziej znanych polskich operatorów filmowych, Jerzego Zielińskiego. W kinach będzie można ją zobaczyć jesienią, a teaser zapowiadający "Króla życia" można obejrzeć już teraz.

 • Krystyna Janda: Mam żal do losu, że Edward umarł tak młodo

  ...5 stycznia minie dziesięć lat od śmierci Edwarda Kłosińskiego (†65 l.). Krystyna Janda (65 l.) podkreśla, że odkąd jest sama, nie ma ochoty na "nowe życie" u boku kogoś innego. Edward był miłością jej życia.

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

Zdjęcia na temat: córka edwarda
Wideo na temat: córka edwarda
 • Edward Miszczak o wiosennej ramówce TVN

  Wiosna w TVN to aż 3 serialowe nowości, którymi stacja będzie walczyć o uwagę widza: "Odwróceni. Ojcowie i córki", "Szóstka" a także "Chyłka. Zaginięcie". Nie zabraknie też kontynuacji ulubionych produkcji. Zobaczcie, co o nowych propozycjach stacji powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

 • "Lepsze życie": Zmagania Pameli Adlon

  Pamela Adlon, znana z serialu Californication, wciela się w rolę Sam Fox, matki trzech córek – Max (Mikey Madison), Frankie (Hannah Alligood) oraz Duke (Olivia Edward). Próbuje swoich sił jako aktorka w Los Angeles i zajmuje się matką Phil (Celia Imrie), która mieszka po drugiej stronie ulicy. Mimo wielu obowiązków, Sam stara się też znaleźć od czasu do czasu chwilę dla siebie i dobrze się bawić.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

Dyskusje na temat: córka edwarda
 • Re: Rodzinna tradycja: aktorstwo

  Seniuk, Rafał Olbrychski syn Daniela, Olaf Lubaszenko, syn Edwarda Lubaszenko, bracia Pazurowie, Maciej Stuhr, syn Jerzego, wymeiniac dalej, Peszkowie, teraz nawet Ewa Błaszczyk usiłuje spiewac z córka(...) Niemen, córka Czesława, nieudana próba artystyczna, Natalia Kukulska, córka Jarosława i Anny Jantar, Patrycja Markowska, córka Grzegorza, młody Sobociński, syn znanego operatora filmowego i aktorki