• Informacje na temat:

  córka egurroli

Artykuły na temat: córka egurroli
 • Dwie uczennice Egurroli nie żyją!

  Szarżujący kierowca spowodował wypadek. Dwie uczennice szkoły tańca Agustina Egurroli (45 l.) zginęły. Niektóre dzieci nie są już w stanie chodzić na zajęcia po tym zdarzeniu.

 • Największy problem Agustina Egurroli

  Znany choreograf, juror w programie "Mam talent!", Agustin Egurrola opowiada o tym, jak spędza wolny czas oraz zdradza swoje sposoby na utrzymanie dobrej formy. Wyznaje również, z czym ma największy problem...

 • Agustin Egurrola po latach pokazał w końcu córkę! Ależ ona wyrosła!

  Choreograf i tancerka rozstali się po wielu latach związku w połowie 2015 roku. Ich rozstanie niestety nie należało do najprzyjemniejszych - pojawił się żal i wzajemne pretensje. Sytuacja była o tyle trudna, że rozstanie rodziców bardzo przeżywała ich córka - Carmen. Wyprowadziła się wraz z mamą z mieszkania Egurroli i od tego czasu gwiazdor musiał bardzo starać się, by pociecha nie odczuła...

 • Anna Korcz: Urodziłam sobie wnuka

  Jest szczęśliwą kobietą, mamą i żoną. Wiedziała, że los jeszcze się do niej uśmiechnie. Pokornie czekała i doczekała się!

 • Nina Tyrka i Egurrola wrócą do siebie dla dobra córki?

  Gdy w sierpniu 2015 r. tancerka Nina Tyrka (30 l.) wyprowadziła się z córką Carmen (8 l.) z apartamentu Agustina Egurroli (48 l.), swego partnera życiowego i choreografa znanego z telewizyjnego show(...) świąteczno-noworoczne, odrzekła:  "Marzę o tym, by moja córka miała pełną rodzinę nie tylko przy stole świątecznym. Carmen potrzebuje obojga rodziców i w święta, i na co dzień. Bardzo kocha tatę, zaś...

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  W 2011 roku polskich widzów czeka zdecydowanie większa dawka nowych programów rozrywkowych niż w latach ubiegłych. Która produkcja zyska największe uznanie, a co za tym idzie, będzie mogła liczyć na kolejne edycje?

 • Agustin Egurrola i Nina Tyrka mają szansę na zbudowanie trwałego związku? Wróżka odpowiada

  Choreografowi Agustinowi Egurroli (48 l.) nie jest łatwo zapomnieć o byłej partnerce, ma z nią przecież córkę. Jak ułoży się ich przyszłość?

 • Agustin Egurrola i Nina Tyrka: nie cichną plotki na ich temat. Jaka jest prawda?

  Choć się rozstali, zgodnie wychowują córkę i razem pracują. Ostatnio pojawiły się zaskakujące plotki, że Nina Tyrka (36 l.) chce wyrwać się spod zawodowych skrzydeł Agustina Egurroli (48 l.). Trudno w to uwierzyć, bo przecież wiele ich łączy. Ile w tym wszystkim prawdy?

 • Agustin Egurrola znów jest do wzięcia? Co na to Nina Tyrka?

  ..." osoba znająca środowisko tancerzy. - Paulina ciężko to zniosła.  Tymczasem tancerka Nina Tyrka (30 l.), poprzednia partnerka Agustina Egurroli, wciąż jest sama. Odeszła od niego prawie trzy lata temu, bo(...) widzę możliwości, byśmy wrócili do siebie - powiedziała tygodnikowi stanowczo Nina Tyrka. - Chociaż córka o  niczym innym nie marzy. Niedawno powiedziała: "Mamo, teoretycznie mam wszystko, jestem bardzo...

 • Nina Tyrka i Agustin Egurrola: jest szansa na pojednanie i powrót?

  ...przychodzi pora rozstania, nikomu nie jest do śmiechu. Bywa, że Carmen nie chce puścić ręki taty, który musi sam wrócić do domu. Tymczasem mama i córka jadą do swojego mieszkania. Czy ta sytuacja może się(...) scysje bywają gwałtowne - wyjawił Agustin.  Z Niną obchodzili właśnie szóstą rocznicę związku. Byli szczęśliwi, choć choreograf zwlekał z decyzją o ślubie. Odejście ukochanej było dla Egurroli szokiem...

Wideo na temat: córka egurroli
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.