• Informacje na temat:

  córka eminem

Artykuły na temat: córka eminem
 • "Barwy szczęścia": Kontrowersyjny i nielubiany

  ...przekręcali nazwiska. To jego filozofia. Ernest ma talent, czy bazuje tylko na kontrowersjach? - No właśnie... Ernest jest pseudoraperem. Naoglądał się w telewizji Eminema i postanowił pójść...

 • Ed Sheeran dziś w Warszawie. "Hobbit" zaprowadził go na szczyt

  Dzięki piosence "I See Fire" z filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga" niezbyt urodziwy rudzielec Ed Sheeran stał się gwiazdą światowej wielkości. W piątek 13 lutego po raz pierwszy zaśpiewa w Polsce - w hali Torwar w Warszawie.

 • Eminem dla córki usuwa przekleństwa

  Eminem, kontrowersyjny amerykański raper, nagrał nową, wolną od przekleństw, wersję swego ostatniego albumu "The Eminem Show". Chce bowie, aby jego sześcioletnia córka Hailie mogła słuchać płyty.

 • Eminem naprawił relacje z byłą żoną

  Zanosi się na to, że gwiazdor rapu Eminem po raz kolejny wróci do Kim Mathers.

 • Eminem rezygnuje z opieki nad córką

  Marshall Bruce Mathers, znany wszystkim bardziej jako Eminem, zrezygnował w poniedziałek, 28 sierpnia, z opieki nad swą czteroletnią córką Hailie Jade Scott. Decyzja ta jest częścią ugody, do jakiej stara się dojść rozwodzący się raper ze swą żoną Kimberley. W zamian za rezygnację z prawa do opieki nad córką, pani Mathers zgodziła się wycofać pozew o 10 milionów dolarów odszkodowana za poniesione

 • Eminem obudził dziecko ze śpiączki

  Matka pewnej brytyjskiej dwunastolatki twierdzi, że muzyka Eminema sprawiła, że jej chora córka przebudziła się ze śpiączki. Dziecko słuchało utworów kontrowersyjnego amerykańskiego rapera przez słuchawki. Obecnie stan zdrowia przytomnej już pacjentki znacznie się poprawił.

 • Pink znów z Eminemem

  Na nowym albumie amerykańskiej wokalistki Pink znajdziemy szczyptę hip hopu - duet z Eminemem!

 • "Przestań się puszczać"

  Po skandalicznym wpisie na temat piosenkarki Taylor Swift córka słynnego rapera Eminema usunęła swój profil na Twitterze.

 • Eminem: Szybki rozwód

  Po zaledwie 82 dniach małżeństwa Eminem (33 l.) złożył w sądzie pozew o rozwód z żoną Kimberly Mathers. Przypomnijmy, że raper rozwiódł się z Mathers w 2001 roku, po kilkunastu miesiącach od pierwszego ślubu.

 • Eminem nie przepada za muzyką Britney Spears. Raper uważa, że wokalistka nie potrafi śpiewać, a jej twórczość jest "banalna". Tymczasem jego własna córka Hailie ma nieco inny gust, gdyż słucha nagrań Britney.

Wideo na temat: córka eminem
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.