• Informacje na temat:

  córka englerta

Artykuły na temat: córka englerta
 • Anna Dymna dumna z córki Jana Englerta!

  ...się jako wolontariuszka do... więzienia. - Przez kilka miesięcy w soboty córka jeździłado zakładu przy ulicy Rakowieckiej w Warszawie i zajmowała się dziećmi, które czekają na widzenie z rodzicami(...) przyszywana córka wybrała dobrą drogę. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • 17-letnia córka Englerta i Ścibakówny zagrała scenę seksu w "Barwach szczęścia"!

  Helena Englert, córka pary aktorskiej Beaty Ścibakówny (49 l.) i Jana Englerta (74 l.), wystąpiła w odważnej scenie w serialu "Barwy szczęścia". Rodzice 17-letniej aktorki są zdegustowani.

 • Małgorzata Szumowska nagrodzona w Brukseli

  Małgorzata Szumowska zdobyła nagrodę jury Brukselskiego Festiwalu Filmowego za obraz "Body/Ciało". Główną nagrodę, Złotego Irysa, przyznano niemieckiemu filmowi "Rough Road Ahead" w reż. Christiana Froscha.

 • Jan Englert nadal walczy z córką?! Nie chce go słuchać!

  Okres dorastania Heleny Englert nie był łatwym tematem dla jej sławnych rodziców. Jan i Beata nawet w rozmowie z mediami nie starali się ukrywać, że córka potrafi ich skutecznie wyprowadzić(...) kłótni w aktorskim domu. Córka znanego i cenionego aktora ma niełatwe zadanie, bowiem postanowiła iść w jego ślady. Zaczynała od małej roli w "Barwach szczęścia", a teraz partneruje tacie w serialu...

 • Janusz Gajos: Takiego polskiego filmu jeszcze nie widziałem

  Janusz Gajos, legenda, ikona kina i - cytując Maję Ostaszewską: "jeden z najbardziej ukochanych aktorów w naszym kraju" - powraca na ekrany w "Body/Ciało" - filmie, który przyniósł Małgorzacie Szumowskiej prestiżowego Srebrnego Niedźwiedzia dla najlepszego reżysera 65. MFF Berlinale.

 • Jan Englert i Beata Ścibakówna szczęśliwi! "Odzyskali kontakt z córką"

  Kilka dni temu w Warszawie odbyło się przedstawienie dyplomowe studentów wydziału aktorskiego, w reżyserii profesora Jana Englerta.  Na widowni zasiadły prawie same gwiazdy, a wśród nich żona(...) kompletna bzdura!" – kwituje osoba z bliskiego otoczenia aktorskiej pary.  Gdy dziennikarze zadzwonili z tym pytaniem do Beaty, powiedziała: „Nasza córka zdecydowała, że nie chce się wypowiadać na tematy...

 • "Body/Ciało": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", który za kilka dni zostanie pokazany w konkursie głównym Berlinale 2015.

 • "Czas honoru": Jan Englert nie chce oceniać talentu swej córki

  Jan Englert, czyli niezapomniany rotmistrz Czesław Konarski z 1. serii "Czasu honoru", często słyszy pytanie, czy cieszy się z tego, że jego najmłodsza córka - Helena - poszła w jego ślady i próbuje swych sił w aktorstwie. - To, kim będzie w przyszłości, jest sprawą jej wyboru - odpowiada zazwyczaj. - Każdy jest kowalem swojego losu - dodaje.

 • Tomasz Ziętek: Ze śmiercią mu do twarzy

  Powiedzieć o Tomaszu Ziętku, że ze śmiercią mu do twarzy, to jak nic nie powiedzieć. Na dużym ekranie debiutował jako... martwy Zbyszek Godlewski, niesiony na drzwiach w "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł". Trzy lata później ginął za ojczyznę jako Jan Bytnar "Rudy" w "Kamieniach na szaniec". Teraz oko w oko ze śmiercią stanie w wyczekiwanym obrazie "Body/Ciało".

Zdjęcia na temat: córka englerta
Wideo na temat: córka englerta
 • Ścibakówna zadowolona, że wkręciła córkę do filmu!

  Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta Helena, mimo młodego wieku już zadebiutowała rolą w filmie. Mama jest bardzo szczęśliwa z tego powodu i zapewnia, że nie będzie odradzać córce rozwijania kariery aktorskiej! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

Dyskusje na temat: córka englerta