• Informacje na temat:

  córka ewy błaszczyk marianna janczarska

Artykuły na temat: córka ewy błaszczyk marianna janczarska
 • Ewa Błaszczyk z córką Marianną Janczarską w sztuce teatralnej

  Ewa Błaszczyk (63 l.) ma powody do radości i dumy. Córka poszła w jej ślady! Marianna Janczarska (25 l.) także została aktorką, a nawet zagrała u boki mamy w sztuce teatralnej. Zdjęcia z próby obiegły media. Marianna to nie tylko utytułowana kobieta, ale również wielkie wsparcie dla Ewy Błaszczyk. To ona dawała jej siłę, gdy rozegrał się dramat z drugą z córek, bliźniaczką Marianny, Aleksandrą...

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Córka Ewy Błaszczyk wcale nie została wybudzona ze śpiączki! Głos zabrała Marianna Janczarska!

  ..., którzy zostali poddani pionierskiej operacji wszczepienia stymulatora rdzenia kręgowego, którego zadaniem jest stymulowanie pracy mózgu. Wśród pacjentów znalazła się także córka Ewy Błaszczyk, która od(...) Błaszczyk zaczęto dzwonić z gratulacjami, na Facebooku fani zasypali ją miłymi słowami.  W końcu falę radości postanowiła przerwać druga córka aktorki, która na swoim Facebooku wydała oświadczenie...

 • Talent w genach

  Po rodzicach dziedziczymy nie tylko dobra materialne, ale także zdolności. Nic więc dziwnego, że dzieci artystów często pracują w show-biznesie.

 • Córka Ewy Błaszczyk w popularnym serialu

  Marianna Janczarska (22 l.) zadebiutowała w serialu "Na Wspólnej".

 • Córka Ewy Błaszczyk dostała się na studia. Jakie?

  Marianna Janczarska (21 l.) dostała się do Akademii Teatralnej w Warszawie. Dziewczyna do egzaminów przygotowywała się w szkole prowadzonej przez Romę Gąsiorowską.

 • Ewa Błaszczyk nie posiada się z radości! Chodzi o córkę!

  Ewa Błaszczyk (63 l.) może być dumna ze swojej pociechy, Marianny (24 l.). Właśnie wystąpiła razem ze swoją sławną mamą w jednym ze spektakli i udowodniła, że talent odziedziczyła w genach!

 • Ewa Błaszczyk: Córkę czeka operacja w Japonii. Jest nadzieja!

  W połowie maja córka Ewy Błaszczyk (60 l.), Ola Janczarska (22 l.), przejdzie operację. Przeprowadzą ją specjaliści z Japonii, którzy opracowali nową metodę leczenia.

 • Ewa Błaszczyk: Córka aktorki coraz bliżej wybudzenia? Jest przełom

  Ewa Błaszczyk (61 l.) nie kryje radości. U przebywającej w śpiączce od 17 lat córki Oli (23 l.) pojawiła się poprawa. - Jest lepsze ukrwienie mózgu - mówi aktorka.

 • Ewa Błaszczyk ma wyrzuty sumienia w stosunku do córki

  Ewa Błaszczyk (61 l.) mimo własnych problemów nie zapomina o pomocy innym. Marzy jej się otwarcie kolejnych oddziałów „Budzika”. Wie, że wiążę się to jednak z wieloma obowiązkami. Na szczęście może liczyć na pomoc córki Marianny (21 l.). Cieszy się, że dziewczyna ma dobre serce, ale ma też wobec niej wyrzuty sumienia.