• Informacje na temat:

  córka figurskiego

Artykuły na temat: córka figurskiego
 • Córka Michała Figurskiego dostała fuchę w "Teleranku"!

  ..., które dziś są prawdziwymi gwiazdami telewizji. Na ogół były to też dzieci pracowników telewizji i gwiazd, którzy masowo wkręcali tam swoje pociechy. To w "Teleranku" debiutowali Piotr Kraśko, córka Joli Fajkowskiej, Sandra Walter, Magda Schejbal, Marcin Tyszka czy Justyna Pochanke. Tym razem szansę na sporą karierę dostała Sonia Figurska, córka Michała Figurskiego i Odety Moro. Dziewczynka...

 • Michał Figurski: Nie popełnię samobójstwa

  W polskim dubbingu francuskiej animacji "Sklep dla samobójców" usłyszymy Michała Figurskiego, który "zagrał" klienta borykającego się z nagłym obniżeniem stopy życiowej, Popularny dziennikarz opowiedział o swoim podejściu do życia i dystansie jaki ma do wydarzeń ostatnich miesięcy, a także o polskiej smutnej meteorologicznie rzeczywistości.

 • Michał Figurski staje na nogi! To zasługa nowej miłości?

  U Michała Figurskiego z każdym dniem coraz lepiej! Zdrowieje, odzyskał samodzielność, znów pracuje, pisze książkę i... podobno jest zakochany!

 • Kładę się spać z wyrzutami sumienia

  Właśnie wydała książkę o gotowaniu dla dzieci pt. "Pichciuchy". Na co dzień Odeta Moro-Figurska prowadzi "Kawę czy herbatę?" i marzy, aby mieć więcej czasu dla rodziny.

 • ...wystarczy na co najmniej dwumiesięczną terapię dla Figurskiego w nowym ośrodku rehabilitacyjnym w Porąbce koło Bielska-Białej. Michał zacznie ją już w wakacje. Dziennikarka samodzielnie spłaca także kredyt na dom, który przed laty wspólnie z Figurskim zaciągnęli. Nie kryje jednak, że jest jej ciężko i liczy, że były mąż finansowo szybko stanie na nogi, tym bardziej że ich córka Sonia rośnie...

 • Nowe twarze w Dwójce

  Wkrótce w Dwójce rozpoczną pracę dwie znane prezenterki i dziennikarki - Odeta Moro-Figurska i Paulina Młynarska-Moritz. Poprowadzą poranny program poradnikowy "Pytanie na śniadanie" (emitowany od poniedziałku do soboty).

 • Choć Odeta Moro (37 l.) nie jest już żoną Michała Figurskiego, nie zostawiła go w potrzebie. Zbiera pieniądze na jego rehabilitację, sama spłaca kredyty, które wspólnie zaciągnęli. Kobieta, z którą dziennikarz związał się po rozwodzie, odeszła.

 • "Sklep dla samobójców" Leconte'a w kinach

  9 sierpnia do kin trafi "Sklep dla samobójców" - francuska animacja w reżyserii Patrice'a Leconte'a ("Dziewczyna na moście"). W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Czesława Mozila (Zakochany), Michała Figurskiego (w roli Bezdomnego) oraz serialowe gwiazdy: Magdalenę Kumorek i Wojciecha Mecwaldowskiego.

 • Odeta Moro spłaca jego długi? Michał Figurski ma problemy?

  ...neurochirurgiczny. Tam goście mogli wesprzeć finansowo Michała Figurskiego. Jak dowiedziało się nieoficjalnie "Twoje Imperium", dzięki tym pieniądzom dziennikarz będzie mógł zapłacić za dalszą rehabilitację w tej(...) o mieszkanie ani o dom. Teraz zależy jej przede wszystkim na tym, by córka jak najdłużej miała ojca w dobrej formie. Robi wszystko, by tak się stało. A podziału majątku mogą przecież dokonać nawet w odległej...

 • Kolejna ciąża w "M jak Miłość"!

  Kolejna bohaterka "M jak Miłość" zniknie na jakiś czas z małego ekranu. Z powodu zajścia w ciążę Dominika Figurska, serial owa Ewa, wyjedzie na jakiś czas za granicę.

Zdjęcia na temat: córka figurskiego
Wideo na temat: córka figurskiego
 • Michał Figurski: Staram się kreatywnie spędzać czas z córką!

  Michał Figurski wraz z córką pojawił się na premierze spektaklu "Bromba w sieci" w Teatrze 6. piętro. Dziennikarz zdradził, że stara się spędzać z nią czas kreatywnie. - Dbam o jej rozwój kulturalny, pomimo zastrzeżeń jakie mam do siebie - zażartował. - Staram się ją edukować również muzycznie, więc chodzimy na koncerty - dodał. (Agencja TVN/x-news)

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • "Przyjaciółki": Czy Inga i Andrzej zostaną kochankami?

  Inga (Małgorzata Socha) i jej były mąż, Andrzej (Adam Adamonis) są onieśmieleni swoim spontanicznym miłosnym uniesieniem podczas imprezy. Byli małżonkowie zachowują się w stosunku do siebie podejrzanie uprzejmie, co nie umyka uwadze ich córki Hani (Pola Figurska). Andrzej decyduje się na szczerość i proponuje Indze romans. Co na to Inga? Zobaczcie fragment odcinka "Przyjaciółek"! Trzeci odcinek ulubionego serialu Polek już dzisiaj wieczorem o 21:10 w Polsacie.

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.