• Informacje na temat:

  córka gitarzysty

Artykuły na temat: córka gitarzysty
 • Tak wygląda życie Ewy Bem po śmierci córki. Mąż jest jej opoką!

  Choć cierpi po stracie córki, Ewa Bem (67 l.) robi wszystko, by wnuki widziały uśmiechniętą babcię. Gwiazda ma w ukochanym ogromne wsparcie.

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • Beata Kozidrak nie chce, by córki powtórzyły jej błędy. Co im radzi?

  Coraz częściej poważnie rozmawia z córkami. I rozmowy te wcale nie dotyczą ostatnich kłopotów Beaty Kozidrak. O tym, że piosenkarka rozwodzi się z mężem Andrzejem Pietrasem, media piszą od kilku(...) samego błędu co ona przed laty. To spędza jej sen z powiek, bo widzi, że Kasia i Agata żyją bardzo podobnie.  Starsza od lat jest żoną Kamila Wyzińskiego, gitarzysty zespołu Kashmir, w którym sama...

 • Slash zamieszkał z nową dziewczyną

  Po złożeniu pozwu o rozwód gitarzysta Slash zamieszkał z Meegan Hodges, z którą spotykał się przed laty.

 • Gitarzysta Stonesów w damskich ciuszkach

  Życiowa partnerka gitarzysty legendarnej grupy, Patty Hansen, twierdzi, że mąż w jej rzeczach wygląda naprawdę dobrze. Podobnego zdania jest 23-letnia córka Richardsa, Alexandra. "Mama uważa, że tacie byłoby dobrze nawet w stroju baletnicy. Co prawda nigdy czegoś takiego nie ubrał, ale wiem, że byłby w stanie założyć wszystko. Tata nosi piżamę i bluzki mamy, w których wygląda świetnie...

 • Jimmy Page spotyka się z 25-letnią aktorką

  Plotkarskie media donoszą o nowym związku 71-letniego Jimmy'ego Page'a. Gitarzysta Led Zeppelin spotyka się z 25-letnią aktorką, reżyserką i poetką.

 • Córka gwiazdora przed sądem

  Theodora Richards , córka gitarzysty zespołu Rolling Stones, powinna stawić się w czwartek w sądzie. Dziewczyna jest oskarżona o dewastacje jednego z budynków w Nowym Jorku oraz posiadanie narkotyków.

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Zarzuty wobec córki Jana Borysewicza

  ...30-letnia córka gitarzysty Lady Pank ma na koncie wyrok (6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata) za prowadzenie samochodu bez uprawnień oraz spowodowanie w 2003 roku wypadku pod wpływem alkoholu. Okazuje się, że kobieta ponownie ma kłopoty...

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

Zdjęcia na temat: córka gitarzysty