• Informacje na temat:

  córka hołdysa

Artykuły na temat: córka hołdysa
 • ...tacy jesteśmy. Także w narzekaniu. I - co najwyżej - robić swoje, by zarażać poziomem, o którym mówimy jako wzorcu. Love. (Facebook) Agata Passent, córka Agnieszki Osieckiej, felietonistka...

 • Perfect: Coś się kończy

  W niedzielę (8 marca) Telewizja Polsat pokazała specjalny koncert Perfectu z okazji 35-lecia istnienia tej grupy. "Mam świadomość, że coś się kończy" - mówi wokalista Grzegorz Markowski.

 • Hołdys zachwycony 8-letnią modelką

  60-letni Zbyszek Hołdys jest zachwycony 8-letnią córką Cindy Crawford i nową modelką Versace!

 • Jeszcze o "zarabianiu" na WOŚP

  - Na świecie każdy artysta, który by dostał ofertę wystąpienia "charytatywnie za pieniądze", uznałby to za obrazę. To by skończyło karierę takiego gościa - Zbigniew Hołdys specjalnie dla INTERIA.PL mówi o artystach pobierających wynagrodzenie za dobroczynne występy.

 • Emerytura Grzegorza Markowskiego. Nie ma powodów do radości?

  ..., biorę z banku i dorzucam - uśmiecha się. - Nawet ubrań sobie nie kupuję. Gdyby nie moja córka Patrycja, która mi przywozi nowe koszule, chodziłbym w tej samej, w której jeszcze śpiewałem ze...

 • W pobliżu boga

  Kilka kartek papieru, a na nich równiutkie rządki liter. Czytam jedno-dwa zdania i zastanawiam się nad ich brzmieniem. Dawno nic mnie tak nie poruszyło.

 • Natalia Kukulska: Nie chcę być wokalną celebrytką, która śpiewa dla każdego!

  .... W połowie sierpnia 1979 r. ścięła długie włosy, będące symbolem dawnej Anny. Nie zdążyła w pełni pokazać nowej siebie. Niecały rok później zginęła. Show-biznes to jarmark Dziś jej córka walczy z łatką...

 • Dorwałem pasjonującą książkę - "Hollywoodzkie zwierzę" Joe Eszterhasa. Tak mnie wciągnęła, że czytałem ją nawet o 23:00 w sylwestra 2005, gdy moi przyjaciele już rozpijali alkohole na parterze naszego domu.

 • Polski Kennedy

  Kupiłem na Allegro podwójny, koncertowy album Ewy Demarczyk z 1979 roku. Dwie czarne płyty z rowkami. Musiałem to zrobić. W 1975 roku pomagałem przy organizacji koncertów Ewy Demarczyk w Teatrze Żydowskim w Warszawie. Kiedy artystka przyjechała w dzień pierwszego występu, wszystkie zaproszenia były już rozdane, zaś formalności jeszcze nie były załatwione. Zwłaszcza dwie najważniejsze formalności: cenzura i fortepian. Mówiąc wprost: skakaliśmy z Mount Everestu na głowę.

 • Wojna dziczy z nadzieją

  To zadziwiające, jak gwałtowne ataki wywołał w niektórych środowiskach koncert Live 8. Nawet gdzieś tu niedaleko pewien felietonista nazwał biorących udział w koncercie artystów "idiotami z gitarą" . "Historia nie zna nic bardziej obłudnego niż ta zbieranina gówniażerii z bogatych krajów" - napisał. Aż strach się przyznać - wpisałem się na listę tych 26 milionów z hakiem, które ideę Geldofa poparły.

Wideo na temat: córka hołdysa
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.