• Informacje na temat:

  córka holtz

Artykuły na temat: córka holtz
 • Joanna Żółkowska i Paulina Holtz: Za nimi trudny czas!

  Dwa lata temu los poddał Joannę Żółkowską (66 l.) i Paulinę Holtz (39 l.) ciężkiej próbie. Teraz życie dopisało ciąg dalszy tej historii. Choć nie obyło się bez nerwów, ich relacje na tym nie ucierpiały.

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • Paulina Holtz: Niepewna przyszłość aktorki!

  Paulina Holtz (38 l.) musi się obawiać o pracę?

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Jaka matka, taka córka?

  .... Serialomaniacy mogą kojarzyć ją z epizodów w "Przyjaciółkach", "M jak miłość" lub "Komisarzu Aleksie". Paulina Holtz, córka Joanny Żółkowskiej, wychowała się w środowisku aktorskim Nigdy nie(...)W wrześniu Ava Philippe, córka Reese Witherspoon ("Wielkie kłamstewka") i Ryana Phillippe ("Podejrzany", "Strzelec"), skończy 19 lat. Na swoim koncie ma już kilka występów w "Entertainment Tonight...

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • Paulina Holtz podaruje wyjątkowy prezent mamie!

  Paulina Holtz (40 l.) w tym roku z okazji Dnia Matki podaruje swojej mamie coś nieoczywistego...

 • Holtz skończy z "Klanem"?

  "Klan" jest tak długi, że aktorów muszą zastępować? dublerzy. Już niedługo Paulinę Holtz, czyli serial ową Agnieszkę Lubicz, może zastąpić inna aktorka.

 • Paulina Holtz: „Czasami warto się na chwilę zatrzymać”!

  Paulina Holtz (40 l.) jest aktywna, działa na wielu polach i żyje w wielkim pędzie. Zawsze jednak znajduje czas dla rodziny.

 • Matka i córka na scenie i w życiu

  Trwają ostatnie próby do spektaklu Roberta Glińskiego "Po co są matki". Na scenie Teatru Polonia wystąpią znane m.in. z "Klanu" Joanna Żółkowska i Paulina Holtz.

Zdjęcia na temat: córka holtz
Wideo na temat: córka holtz
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

Dyskusje na temat: córka holtz
 • Re: ​Poznajcie nowego Pawełka!

  Ta mała dziewczynka , córka Holtz wygląda jak stara ciotka . Kto ubiera to nieszczęsne dziecię ?!

 • Re: Będę więcej pisać

  Rzeczywiście fenomen ,taki gniot z wieloma drewnianymi aktorzynami to cud nad cudami . A`propos ,czy ta mała córka Holtz juz była u dentysty leczyć próchnicę i ubrali ją jak dziecko ,a nie jak starą ciotkę ?