• Informacje na temat:

  córka houston z bratem

Artykuły na temat: córka houston z bratem
 • Córka Houston zaręczyła się z... bratem!

  ...i Nick jesteśmy zaręczeni" - napisała na swoim Facebooku córka Whitney. Nietrudno się domyślić, że informacja ta wywołała spore kontrowersje. W końcu jej wybranek jest poniekąd jej bratem. Przypomnijmy, że kilkanaście lat temu Whitney Houston postanowiła zaopiekować się chłopcem, wyciągając go wtedy z patologicznej rodziny. Co prawda, gwiazda oficjalnie nigdy nie adoptowała Nicka, ale zawsze...

 • Partner Bobbi Kristiny: "Mam nadzieję, że wkrótce się z nią zobaczę"

  Nick Gordon, partner przebywającej w śpiączce Bobbi Kristiny Brown, wierzy, że wkrótce zobaczy się ze swoją ukochaną. Mężczyznę z dala od szpitala trzyma rodzina córki Whitney Houston.

 • Córka Whitney Houston: Nasz związek nie jest kazirodztwem!

  Od śmierci Whitney 1 lutym 2012 roku minęło już dziewięć miesięcy. W tym czasie córka wokalistki, Bobbi Kristina Brown (19 l.), i jej adoptowany brat, Nick Gordon (22 l.), zdążyli się zaręczyć!

 • Partner Bobbi Kristiny nie chce jej zobaczyć?

  Dość zaskakujące oświadczenie ze strony przedstawiciela Bobby'ego Browna w sprawie Nicka Gordona, partnera jego córki Bobbi Kristina. Podobno Gordon odrzucił propozycje złożenia wizyty w szpitalu, gdzie w śpiączce przebywa jego ukochana.

 • Bobbi Kristina jest maltretowana przez męża!?

  Według doniesień amerykańskich mediów, córka Whitney Houston, Bobbi Kristina (21 l.), jest maltretowana przez męża!

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Bobbi Kristina nie żyje? "Przed hospicjum stoi karawan i wielki biały namiot"

  Córka Whitney Houston i Bobbiego Browna pod koniec stycznia bieżącego roku została znaleziona nieprzytomna w wannie. Po przewiezieniu do szpitala lekarze stwierdzili u niej uszkodzenie mózgu. Bobbi(...) oraz jej prawnik. Nie wiadomo skąd taki wzmożony ruch przed placówką, w której przebywa córka Houston. Rodzina Bobbi Kristiny nie komentuje tych doniesień.

 • Córka Whitney Houston żoną pasierba gwiazdy

  Córka zmarłej w 2012 roku wokalistki Bobbi Kristina Brown oraz wychowywany przez artystkę Nick Gordon wzięli ślub.

 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  ...życie. Córka Whitney Houston przez kilka miesięcy pozostawała w śpiączce. Nikt nie potrafił wytłumaczyć się, co stało się tego feralnego, lutowego dnia. Niestety, mimo starań lekarzy i modlitw jej(...) się również, że rodzinna tragedia zbliżyła ją do Pawła Deląga (45 l.), który również należał do przyjaciół jej ojca. Wygląda na to, że mimo wielkiej straty córka Kulczyka odnalazła też prawdziwą miłość...

 • Córka Whitney wyjdzie za mąż. Będzie skandal?

  Bobbi Kristina, 20-letnia córka Whitney Houston i Bobby'ego Browna, zaręczyła się z chłopakiem Nickiem Gordonem (23 l.).