• Informacje na temat:

  córka jacka nicholsona

Artykuły na temat: córka jacka nicholsona
 • Jack Nicholson dopiero po latach odkrył prawdę o swojej matce. To był szok!

  ...słyszała (w 1981 r. Nicholsonowi urodziła się córka z romansu z modelką, Winnie Hollman), ale teraz powiedziała: dość i... dotkliwie pobiła Jacka.  Matką okazała się Rebecca Broussard, młoda aktorka, z którą(...).  Wizyta u June miała potrwać parę tygodni, na Jacka czekało miejsce w college’u, ale gdy wciągnął do płuc powietrze, którym oddychał jego idol, Marlon Brando, wiedział, że nie wróci do domu. Nie zrażały go...

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Jack Nicholson: Był okłamywany przez całą swoją rodzinę!

  ...przygotować duży materiał o aktorze. Dziennikarz gazety dzwoni do Jacka, żeby zweryfikować kilka faktów z jego życia. Wśród pytań znajduje się jedno, którego aktor zupełnie się nie spodziewa: "Czy to(...) drugiej siostry, Lorraine. Odebrał jej mąż, Shorty, ale nie wiedział nic na ten temat, więc zaprzeczył. Zakończyli rozmowę, ale kilka godzin później Shorty oddzwonił do Jacka i powiedział: "Dam do...

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Wojciech Fibak się rozwodzi

  Polaków, kolekcjoner malarstwa, właściciel wielu nieruchomości, przyjaciel światowej sławy muzyka Erica Claptona i hollywoodzkich gwiazd: Jacka Nicholsona i Roberta De Niro. Ona - piękna panna z dobrego(...). Szczęście dopełniło się, gdy urodziła im się córka Nina. Mówili o niej "nasza perełka". Ułożyli sobie także stosunki z byłą rodziną Wojciecha - z żoną Ewą przyjaźnili się, a Olga jego młodszą córkę...

 • Jack Nicholson ma córkę w Danii

  Jack Nicholson (68 l., "Schmidt" ) przez 24 lata ukrywał fakt posiadania córki! 24- letnia Dunka Honey Hollman wyznała w wywiadzie dla amerykańskiego tabloida "National Enquirer", że regularnie odwiedza swego słynnego ojca w Hollywood, pomimo faktu, że Nicholson utrzymywał w tajemnicy przed mediami swoje ojcostwo.

 • Gwiazdy po latach: „Twin Peaks”

  „Twin Peaks” autorstwa Davida Lyncha i Marka Frosta to serial, który wszedł do kanonu inteligentnych i zaskakujących produkcji telewizyjnych. Historia śledztwa w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny z małego miasteczka – Laury Palmer – z odcinka na odcinek staje się coraz dziwniejsza, przekraczając niezauważalnie granicę między jawą a koszmarem sennym. Agent FBI, Dale Cooper, poszukując sprawcy wkracza na front odwiecznej wojny między dobrem a złem – uosabianymi przez Białą i Czarną Chatę. Co...

 • Jack Nicholson niczego się nie boi

  "Nie kłam, nie kradnij i nie bój się" - to dewiza życiowa Jacka Nicholsona. Ten wielki amerykański aktor obchodzi w poniedziałek, 22 kwietnia, 76 urodziny.

 • Nowa rola Jacka Nicholsona

  Jack Nicholson, bohater takich filmowych hitów jak: "Lot nad kukułczym gniazdem", "Czułe słówka" czy "Batman", wyraził zgodę na udział w najnowszej produkcji Alexandra Payne'a "About Schmidt". Scenariusz, napisany podobno specjalnie dla gwiazdora, oparty jest na powieści Louisa Begley'a wydanej w 1996 roku.

 • Nicholson zgorzkniałym wdowcem

  Jack Nicholson wstępnie wyraził zgodę na zagranie głównej roli w filmie "About Schmidt". Scenariusz powstał na podstawie adaptacji powieści Louisa Bagleya o zgorzkniałym wdowcu, który robi wszystko, aby jego córka nie wyszła za mąż. "Jack jest idealny do tej roli" - powiedział scenarzysta i reżyser filmu Alexander Payne.