• Informacje na temat:

  córka jackowskiego

Artykuły na temat: córka jackowskiego
 • Romina Power nadal szuka zaginionej córki. Gwiazda zwróciła się o pomoc do jasnowidza Jackowskiego

  .... W 1994 roku spotkał ich wielki dramat, w Nowym Orleanie zaginęła najstarsza córka, Ylenia. Do tej pory nie jest jasne, co się z nią stało. Według jednej z hipotez miała popełnić samobójstwo pod wpływem(...) jasnowidza z Człuchowa, Krzysztofa Jackowskiego. Podobno spotkała się z nim przed koncertem, który wraz z mężem zagrała w Gdańsku.  "To prawda. Dla mnie było to olbrzymie zaskoczenie i jednocześnie...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Jan Maria Jackowski nago na okładce "Super Expressu". Wydał oświadczenie

  Tego chyba nikt się nie spodziewał. Senator Prawa i Sprawiedliwości Jan Maria Jackowski (60 l.) przyłapany został nago w miejscu publicznym!

 • Złoty Maanam z córką Marka Jackowskiego!

  We wrześniu sporo emocji wzbudziła informacja o reaktywacji zespołu Maanam przez muzyków tworzących tzw. złoty skład, choć bez Kory i zmarłego w maju Marka Jackowskiego.

 • Kim są wspólnicy Katarzyny W.?

  Według śledczych matka małej Madzi z Sosnowca nie działała sama. Jak udało się ustalić prokuraturze, dzień przed śmiercią córki spotkała się z dwiema osobami w miejscu, w którym ukryła zwłoki.

 • Marek Jackowski nie żyje

  We Włoszech w wieku 66 lat zmarł Marek Jackowski, współzałożyciel grupy Maanam. Przyczyną śmierci muzyka był zawał serca.

 • Al Bano i Romina Power nie mogą się z tym pogodzić. Ogromna tragedia

  Gdy ma się naście lat, wierzy się w miłość, która nigdy nie przemija. Tak jak Romina - córka hollywoodzkiej pary aktorskiej Tyrone'a Powera i Lindy Christian. Dziewczyna dorastała w samym sercu Los(...) dziewczyny. Rodzina dotarła do kresu Ich najstarsza córka Ylenia jako nastolatka postanowiła iść własną drogą. Ojciec próbował ją wychowywać w tradycji katolickiej, matka była liberalna. Zgodziła...

 • Jakim ojcem był Marek Jackowski?

  "Ojca nie było wtedy zbyt dużo" - tak Marka Jackowskiego wspomina jego syn ze związku z Korą, 41-letni Mateusz.

 • Dlaczego Kora latami ukrywała swojego kochanka?

  Wybory uczuciowe jurorki "Must be the music. Tylko muzyka", nie były łatwe. Wokalistka poznała miłość swego życia w wieku 23 lat. Ale miała już wtedy męża i dwuletnie dziecko. Czytaj dalej na następnej stronie Ślub wzięła trzy lata wcześniej. Wyszła za pięć lat starszego muzyka Marka Jackowskiego, współzałożyciela słynnego zespołu Maanam. Młode małżeństwo z dwuletnim synem Mateuszem...

 • Marek Jackowski: Komponował do ostatnich chwil

  24 kwietnia podczas uroczystej gali w warszawskiej Sali Kongresowej zmarłemu w 2013 roku Markowi Jackowskiemu przyznany zostanie Złoty Fryderyk za całokształt twórczości.

Wideo na temat: córka jackowskiego
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.