• Informacje na temat:

  córka jaggera

Artykuły na temat: córka jaggera
 • Mick Jagger został po raz ósmy ojcem!

  Wokalista dotąd był siedmiokrotnym ojcem. Jego najstarsze dziecko, córka Karis z pierwszego małżeństwa, obecnie ma 46 lat. Teraz Mick Jagger powitał na świecie swoje ósme dziecko, syna, co potwierdził jego agent. "Mama i dziecko czują się dobrze" - napisał w oświadczeniu do mediów i poprosił w imieniu gwiazdora o poszanowanie prywatności. Co ciekawe, Mick Jagger i Melanie Hamrick nie są już...

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Mick Jagger: Siostra L’Wren Scott oskarża go o jej śmierć?!

  ...z Mickiem. Jego córka mówiła, że jest załamany i zdruzgotany tym, co się stało, a tymczasem widzimy coś zupełnie innego" - powiedziała. Micka Jaggera postanowił wziąć w obronę jego znajomy, który(...)Niecałe trzy miesiące temu media obiegła smutna wiadomość o śmierci narzeczonej Micka Jaggera, projektantce L’Wren Scott. Kobieta została znaleziona martwa w swoim apartamencie. Ustalono, że...

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Mick Jagger nie chce mieć już więcej dzieci!

  W grudniu ubiegłego roku Mick Jagger po raz ósmy został ojcem. Syna imieniem Deveraux urodziła mu baletnica Melanie Hamrick. Ostatnio pojawiły się informacje, że gwiazdor rocka nie planuje już więcej dzieci. Najstarsza córka muzyka ma 46 lat, podczas gdy jego obecna partnerka 30 lat. Jagger doszedł do wniosku, że swoją misję w rodzicielstwie już spełnił. Zapewne i tak wychowanie małego...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Była dziewczyna Micka Jaggera pokazała ich wspólne dziecko!

  ...okazały dom, wart kilka milionów dolarów. Choć wokalista i tancerka nie są razem, nie żywią do siebie urazy. Jak się też okazało, Melanie Hamrick ma świetny kontakt z jedną z córek Micka Jaggera, 32

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Córka Micka Jaggera Modelką Roku

  British Fashion Council ogłosił w środę laureatów brytyjskich "Oscarów mody" - British Fashion Awards (BFA). O tytuł najlepszej modelki walczyły trzy młode bywalczynie wybiegów - wśród najmłodsza córka Micka Jaggera , 17-letnia Georgia i to ona triumfowała podczas 25. gali BFA.

 • Córka Jaggera debiutuje w filmie

  Elizabeth Jagger, córka lidera grupy The Rolling Stones, Micka Jaggera oraz byłej modelki i aktorki, Jerry Hall, zadebiutowała na dużym ekranie. W filmie, zatytułowanym "Igby Goes Down", Liz wystąpiła obok takich gwiazd jak Susan Sarandon ("Przed egzekucją", "Wszędzie, byle nie tu" "Thelma & Louise") oraz Jeff Goldblum ("Park Jurajski", "Mucha", "Dzień Niepodległości").

Wideo na temat: córka jaggera
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.