• Informacje na temat:

  córka jana b.

Artykuły na temat: córka jana b.
 • Jan Englert chce spełnić marzenie córki

  ...docenili jej starania i postanowili zrobić dziewczynie niespodziankę. To miłe, zważywszy na to, że ich relacje nie zawsze dobrze się układały. Związek Beaty i Jana od początku wzbudzał wiele kontrowersji(...) przygotowujące do egzaminu kursy, które zrobiła w wakacje w Londynie i Los Angeles. Rodzice doceniają jej starania i metamorfozę, którą przeszła. Cieszą się, że po dawnej Heli nie ma już śladu. Teraz ich córka...

 • Zdzisław Maklakiewicz oczami córki

  "Maklak. Oczami córki" - to próba spisania wspomnień o Zdzisławie Maklakiewiczu, legendzie polskiego kina i życia towarzyskiego Warszawy lat 60. i 70., dokonana przez jego córkę - Martę. Książka właśnie trafiła do księgarń.

 • Jan Englert zamartwia się o córkę. Jak poradzi sobie Helena?

  Nawet się nie obejrzał, jak z małej córeczki stała się dojrzałą kobietą. A teraz rusza w wielki świat. Helena, najmłodsza z czwórki dzieci Jana Englerta (71), we wrześniu zaczyna studia aktorskie na(...), żeby mieszkać w Nowym Jorku i tam studiować - mówi córka aktora.  Englert nie był zachwycony jej decyzją, ale uparta Helena postawiła na swoim. Temu podporządkowała ostatnie lata. Uczyła się...

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Jan Englert martwi się o córkę! Niedawno przeszła trudne chwile!

  Wkrótce córka Jana Englerta (76 l.) i Beaty Ścibakówny (51 l.) rozpocznie studia w szkole w Nowym Jorku. Są dumni, a jednocześnie pełni obaw. Helena (19 l.) jest ogromnie wrażliwą osobą. Niedawno przypłaciła to załamaniem nerwowym.

 • Jan Jakub Kolski zachwycony 11-letnią aktorką

  W piątek na ekrany kin wchodzi film "Serce, serduszko" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego z rewelacyjną rolą Marii Blandzi. Kreację 11-letniej poznanianki krytycy już okrzyknęli najlepszym od lat dziecięcym debiutem w polskim kinie. Doceniło ją także jury 3. Festiwalu Aktorstwa Filmowego, przyznając nagrodę specjalną.

 • Anna Dymna dumna z córki Jana Englerta!

  ...się jako wolontariuszka do... więzienia. - Przez kilka miesięcy w soboty córka jeździłado zakładu przy ulicy Rakowieckiej w Warszawie i zajmowała się dziećmi, które czekają na widzenie z rodzicami(...) przyszywana córka wybrała dobrą drogę. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

 • Jan Englert i Beata Ścibakówna szczęśliwi! "Odzyskali kontakt z córką"

  Kilka dni temu w Warszawie odbyło się przedstawienie dyplomowe studentów wydziału aktorskiego, w reżyserii profesora Jana Englerta.  Na widowni zasiadły prawie same gwiazdy, a wśród nich żona(...) kompletna bzdura!" – kwituje osoba z bliskiego otoczenia aktorskiej pary.  Gdy dziennikarze zadzwonili z tym pytaniem do Beaty, powiedziała: „Nasza córka zdecydowała, że nie chce się wypowiadać na tematy...

 • KRRiT: Autorzy "Tomasz Lis na żywo" nie zachowali "należytej staranności"

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji opublikowała odpowiedź na pismo Beaty Szydło, Szefowej Sztabu Wyborczego Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy, w sprawie emisji programu "Tomasz Lis na żywo", w którym skomentowano rzekomą wypowiedź córki Dudy.

Zdjęcia na temat: córka jana b.
Wideo na temat: córka jana b.
 • Jan Peszek o córce: Jest fantastyczna. Totalnie bezkompromisowa

  Aktor Jan Peszek chętnie słucha płyt swojej córki Marii Peszek. Podoba mu się nie tylko warstwa muzyczna twórczości Marii, lecz także jej wizerunek artystyczny. Aktor jest zachwycony bezkompromisowością i odwagą córki, która poprzez muzykę wyraża swoją postawę wobec świata. (Newseria Lifestyle)

 • Ścibakówna zadowolona, że wkręciła córkę do filmu!

  Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta Helena, mimo młodego wieku już zadebiutowała rolą w filmie. Mama jest bardzo szczęśliwa z tego powodu i zapewnia, że nie będzie odradzać córce rozwijania kariery aktorskiej! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Na dobre i na złe": Zemsta Zapały?

  Matka Oli nie jest zadowolona, że córka związała się z Janem. Czy Przemek Zapała, z jej pomocą, będzie walczył o odzyskanie dziewczyny?

Dyskusje na temat: córka jana b.
 • Re: "Barwy szczęścia": Pary... nie do pary

  Angela to córka Jana Englerta i Ścibakówny

 • Re: "Barwy szczęścia": Skok na głęboką wodę

  Widać, że to córka Jana Englerta. Podobna do niego.

 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  . Wspaniali chłopcy i nie czepiajcie sie ich bez potrzeby i bez podstaw. Chlapniecie ozorem Jana Nowickiego, zarozumialca, nie jest podstawą do deprecjonowania osiagnięć "Mroczków". Oni sami nigdy nie

 • Re: "Barwy szczęścia": Trudne wyznania

  To córka Jana Englerta i Beaty Scibakowny czyli dyrektora teatru narodowego i aktorki;)

 • Re: "M jak miłość": Siostra Olgi Frycz dołącza do obsady!

  Chyba raczej lepiej byłoby powiedzieć o Gabrieli: zdolna aktorka, córka Jana Frycza i jego pierwszej żony, też aktorki, Grażyny Laszczyk. A Olga to młodsza siostra, ale tylko przyrodnia.

 • Re: "Barwy szczęścia": To jest ich czas

  "Rolę tę brawurowo zagrała 17-letnia Helena, córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta. " Za duże i gurnolotne, niezasłużone określenie "brawurowo". Ani wdzięku, ani prawidłowej dykcji, a jedynie co widzę to wygurowane własne ego podparte grymazsem ciągłym na twarzy i bardzo żenującymi minami. l

 • Re: "Barwy szczęścia": Skok na głęboką wodę

  Angela (w tej roli Helena Englert - córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta) "aktorka" - pogański kraj pogańskie obyczaje, mówią kumoterstwo w rządzie - wszędzie,, narazie nie oglądam w ogóle telewizji chyba skończę też z internetem - cha cha cha bawcie się dobrze "celebryci" aż chce się ...................... mam nadzieję , że w końcu nastąpią dobre zmiany a nie "zmiany"

 • Re: "Na dobre i na złe": Dzień, który wszystko zmieni...

  i bez pomysłu (coś musi być na rzeczy bo skąd te ciągle przerwy w emisji, nigdy tak nie było) , jest zlepkiem dziwnych, nielogicznych sytuacji: 1) irracjonalny zamach, głupia i niepotrzebna śmierć Jana(...) i Witek - za mało ich! No i najważniejsze: 6) Wiki i Adam - brak słów dla głupoty wątku Oliwii.... Jeżeli Adam zdradził Wiki, bo się obraził, że ważniejsza jest chora córka, a potem nie miał żadnych

 • Re: Kto nad rozlewiskiem ulegnie jej wdziękowi?

  Królikowski - syn Królikowskich, Olga Frycz córka Jana.