• Informacje na temat:

  córka jana englerta helena

Artykuły na temat: córka jana englerta helena
 • Jan Englert zamartwia się o córkę. Jak poradzi sobie Helena?

  Jan Englert (76 l.) chce dla córki jak najlepiej, lecz podobno wcale nie był zachwycony jej decyzją o studiach w USA. Chyba nie tak to sobie wszystko wyobrażał. Helena (19 l.) postawiła jednak na swoim...

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • Jan Englert: Wielka radość w domu aktora!

  To będzie wymarzona końcówka roku! Bo z Ameryki na święta wraca do domu Helena (19 l.), córka Jana Englerta (76 l.) z małżeństwa z Beatą Ścibakówną (51 l.).

 • "Czas honoru": To jeszcze nie koniec!

  Lubi mamę Wandy, Helenę, którą gra w "Czasie honoru". - To rola służebna. "Używamy" jej wtedy, gdy jest nam potrzebna jako tło głównego nurtu wydarzeń - przyznaje Ewa Wencel, która jest także współscenarzystką serialu.

 • Helena Englert: Tak wygląda życie córki pary aktorskiej w Nowym Jorku

  Helena Englert (19 l.), córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, niedawno została studentką szkoły teatralnej Tisch School of the Arts. O swojej uczelni i życiu w Nowym Jorku opowiedziała reporterce "Dzień Dobry TVN" Irminie Somers. W studiu pojawili się rodzice Heleny Beata Ścibakówna i Jan Englert. Po obejrzeniu reportażu aktorka zalała się łzami.

 • Nie mam czasu być nienormalna

  Jedna z największych polskich aktorek, niezapomniana Agnieszka z "Człowieka z marmuru". Założycielka dwóch warszawskich teatrów. Krystyna Janda zdradza, jaką jest babcią, czego nie lubi, a za co kocha telewizję i jak odróżnić dobrą literaturę od grafomanii.

 • Helena Englert studiuje na ekskluzywnej uczelni! Rodzice zapłacą fortunę!

  Helena Englert (19 l.) właśnie rozpoczęła bardzo ważny etap w jej życiu. Wyjechała na studia do Nowego Jorku. Jak się okazuje, nie będzie to tanie studiowanie...

 • Helena Englert wyprowadziła się z domu. Tak teraz mieszka

  W domu aktorskiej pary Beaty Ścibakówny (51 l.) i Jana Englerta (76 l.) zapanowało wielkie poruszenie. Choć długo się do tego przygotowywali, przed nimi trudna próba. Najmłodsza latorośl właśnie wyfrunęła z rodzinnego gniazda i zaczyna własne życie...

 • Jan Englert martwi się o córkę! Niedawno przeszła trudne chwile!

  Wkrótce córka Jana Englerta (76 l.) i Beaty Ścibakówny (51 l.) rozpocznie studia w szkole w Nowym Jorku. Są dumni, a jednocześnie pełni obaw. Helena (19 l.) jest ogromnie wrażliwą osobą. Niedawno przypłaciła to załamaniem nerwowym.

 • Helena Englert wyprowadzi się od rodziców? "Według niej to świetny pomysł"

  Córka Jana Englerta (73 l.) i Beaty Ścibakówny (48 l.), Helena Englert (17 l.), wkrótce wyprowadzi się od rodziców? Podobno nastolatka ma właśnie taki plan.

Zdjęcia na temat: córka jana englerta helena
Wideo na temat: córka jana englerta helena
 • Tak dzisiaj żyje Helena Englert

  Helena Englert, córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, niedawno została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie - NYU Tisch School of the Arts. (x-news/Dzień dobry TVN)

 • Ścibakówna zadowolona, że wkręciła córkę do filmu!

  Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta Helena, mimo młodego wieku już zadebiutowała rolą w filmie. Mama jest bardzo szczęśliwa z tego powodu i zapewnia, że nie będzie odradzać córce rozwijania kariery aktorskiej! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: córka jana englerta helena
 • Re: "Barwy szczęścia": To jest ich czas

  "Rolę tę brawurowo zagrała 17-letnia Helena, córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta. " Za duże i gurnolotne, niezasłużone określenie "brawurowo". Ani wdzięku, ani prawidłowej dykcji, a jedynie co widzę to wygurowane własne ego podparte grymazsem ciągłym na twarzy i bardzo żenującymi minami. l

 • Re: "Barwy szczęścia": Skok na głęboką wodę

  Angela (w tej roli Helena Englert - córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta) "aktorka" - pogański kraj pogańskie obyczaje, mówią kumoterstwo w rządzie - wszędzie,, narazie nie oglądam w ogóle telewizji chyba skończę też z internetem - cha cha cha bawcie się dobrze "celebryci" aż chce się ...................... mam nadzieję , że w końcu nastąpią dobre zmiany a nie "zmiany"