• Informacje na temat:

  córka jana frycza olga

Artykuły na temat: córka jana frycza olga
 • Olga Frycz kupiła kolejne mieszkanie w Warszawie

  Olga Frycz (31 l.) w najnowszym wywiadzie zdradza, że niedawno stała się właścicielką kolejnego mieszkania w Warszawie - tym razem na Ursynowie.

 • Olga Frycz: Nie chcę być hipokrytką

  "Nie chcę z jednej strony walczyć o prawa zwierząt a z drugiej jeść mięso" - mówi Olga Frycz. Aktorka, znana z ról w filmach "Wszystko co kocham", "Płynące wieżowce" oraz seriali "M jak miłość" i "Cisza nad rozlewiskiem", opowiada dlaczego przeszła na wegetarianizm i co daje jej... układanie puzzli.

 • Jan Frycz: Wielka próba dla jego związku!

  Jak donosi "Na Żywo", praca w stolicy coraz gorzej wpływa na małżeństwo aktora Jana Frycza (64 l.). Jego córka martwi się, że ojciec powtórzy błędy z przeszłości. Czy gwiazdor posłucha jej rad?

 • Tomasz Karolak: Udowodnić sobie, że jeszcze mogę

  - Ja bardzo lubię grać przed kamerami, natomiast teatr jest o wiele trudniejszą sztuką - mówi Tomasz Karolak ("Testosteron", "Kac Wawa", "rodzinka.pl", "Prawo Agaty"). Aktor opowiada o nowym programie "Ekspedycja", w którym rozwiązuje z dziecięcą drużyną zagadki logiczne i nie tylko...

 • Jan Frycz podjął zaskakującą decyzję! Z powodu wnuczki?

  W życiu Jana Frycza (64 l.) jakiś czas temu doszło do sporej rewolucji...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Olga Frycz (29 l.) nie płacze już po Jacku Borcuchu. Aktorka pokazała niedawno w mediach społecznościowych swojego nowego "konkubenta" - na co dzień miłośnika boksu tajskiego i trenera. Teraz paparazzim udało się sfotografować parę na czułościach w parku. Na zdjęciach widać, jak zimna z pozoru córka Jana Frycza w otoczeniu drzew staje się czułą i troskliwą adoratorką.

 • Olga Frycz: Nie mam talentu...

  Olga Frycz, utalentowana aktorka młodego pokolenia na ekranie debiutowała jako ośmiolatka w spektaklu dla dzieci "Chmura na sznurku" Waldemara Śmigasiewicza. Córka Jana Frycza zdradza, że marzy o roli w filmie, ale nie w komedii.

 • "M jak miłość": Siostra Olgi Frycz dołącza do obsady!

  Podczas gdy Olga Frycz kończy swoją przygodę z serialem, do obsady zdecydowała dołączyć jej starsza siostra, Gabriela. Aktorka otrzymała rolę Alicji, która w najbliższym czasie wprowadzi sporo zamieszania. Kim jest Alicja i jaki będzie jej wątek?

 • Samodzielna Olga Frycz

  Jan Frycz, ojciec młodej aktorki Olgi ("Dom nad rozlewiskiem"), nie pomagał w karierze swej córce. Jak twierdzi 23-latka, "tata nie wiedział nawet o moich wszystkich poczynaniach".

Zdjęcia na temat: córka jana frycza olga
Dyskusje na temat: córka jana frycza olga