• Informacje na temat:

  córka jean claude

Artykuły na temat: córka jean claude
 • "Kultowe seriale": Córki słynnych ojców mają trudniej?

  ...słynny ojciec. Jean Claude Van Damme wspiera rozwój jej kariery - zgodził się na gościnny występ w filmie "Alien Uprising". Wystąpili wspólnie również w filmie "6 kul" - tym razem to Bianca grała rolę(...) z "Grey'em" w tytule. Jego córka, Dakota, gra w nich główną rolę - odkrywającej swoją seksualność Anastasi Steele. Córki Davida Hasselhoffa, Hayley  i Taylor Ann, także próbują swoich sił...

 • Jacques Chirac i "Kod da Vinci"

  Prezydent Francji Jacques Chirac starał się wpłynąć na reżysera Rona Howarda ( "Piękny umysł" , "Człowiek ringu" ) oraz producentów filmu "Kod da Vinci" , aby główną żeńską rolę w ekranizacji powieści Dana Browna otrzymała przyjaciółka córki Chiraca - informuje tygodnik "Newsweek".

 • Poślubi Ukrainkę

  ...z Jennifer Thayer. Faktem niezaprzeczalnie świadczącym o niezwykłej urodzie Słowianek, a w szczególności Ukrainek jest nie tylko przyszłe małżeństwo Freda Dursta. Warto też zauważyć, że Jean-Claude Van...

 • Tragiczne losy zagubionych ludzi

  Najsłynniejszy musical świata - "Les Miserables" - trafił na ekrany kin. W głównych rolach występują największe gwiazdy Hollywood, m.in. Hugh Jackman, Russell Crowe oraz Anne Hathaway.

 • Duchy Francisco Goi

  Javier Bardem ("Before Night Falls", "W stronę morza" ) i Natalie Portman ( "Bliżej" , "Zemsta Sithów" ) prowadzą negocjacje w sprawie występu w filmie "Goya's Ghosts", który przygotowuje Milos Forman ( "Skandalista Larry Flynt" , "Człowiek z Księżyca" ). Nad produkcją obrazu czuwać będzie Saul Zaentz, który współpracował z Formanem podczas realizacji filmów "Lot nad kukułczym gniazdem" i "Amadeusz" .

 • Wakacyjne hity filmowe

  Na naszych ekranach jest już zbierający znakomite recenzje "Niesamowity Spider-Man". W oczekiwaniu na kolejne filmowe premiery, prezentujemy te, które mają największe szanse stać się hitami wakacji.

 • "Nędznicy" faworytem Oscarów?

  Pierwsze prasowe pokazy musicalu Toma Hoopera "Nędznicy" wprawiły w zachwyt amerykańskich recenzentów , którzy z miejsca uznali produkcję z Hugh Jackmanem i Russellem Crowe'em za murowanego faworyta przyszłorocznych Oscarów.

 • Telewizyjne przeboje weekendu

  W nadchodzący weekend nie zabraknie ciekawych filmowych propozycji. Na srebrnym ekranie zobaczymy nowe przygody agenta 007 w "Świat to za mało" i dalsze losy wielkiego skoku na kasyno w "Ocean's Twelve: Dogrywka". Ponadto XVIII-wieczna Anglia ("Księżna") i międzyplanetarna przestrzeń w kolejnej części sagi George'a Lucasa.

 • Romy Schneider: Aktorka stulecia

  Debiutujący na ekranach polskich kin dokument "Inferno - niedokończone piekło" to świetna okazja do przypomnienia tragicznego życia i kariery Romy Schneider. Taki tytuł mogłaby przecież nosić biografia austriackiej aktorki.

 • Filmowe hity lata!

  Ostatnia odsłona przygód Batmana w reżyserii Christophera Nolana, nazywany prequelem "Obcego" "Prometeusz" Ridleya Scotta, animacje "Epoka lodowcowa 4" i "Madagaskar 3" oraz nowa komedia Woody'ego Allena "Zakochani w Rzymie" - te m.in. filmy trafią w lipcu i sierpniu do kin w Polsce.

Wideo na temat: córka jean claude
 • Dom chłopców

  "Dom chłopców" to emocjonująca opowieść o buncie młodości i brutalnych doświadczeniach dorosłego życia. Znakomita muzyka w wykonaniu Dangerous Muse oraz doskonałe kreacje Udo Kiera (znanego z filmów Gusa Van Santa, Wima Wendersa czy Larsa Von Triera) i wielokrotnie nagradzanego Stephen Fry'a gwarantują niezapomniane przeżycia. Jest rok 1984. Frank ma 18 lat. Ucieka z domu i wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Trafia na niekończącą się imprezę z doskonałą...

 • Zapiski z Toskanii

  "Zapiski z Toskanii", mistrza światowego kina Abbasa Kiarostamiego, to subtelna opowieść o naturze związków między kobietą i mężczyzną z wybitną, nagrodzoną w Cannes, rolą Juliette Binoche. Toskania. Właścicielka lokalnego sklepiku z antykami (Juliette Binoche) przybywa na wykład brytyjskiego pisarza (William Shimell) promującego swoją najnowsza książkę. Po spotkaniu kobieta zaprasza go na wycieczkę do małego toskańskiego miasteczka, gdzie właścicielka kawiarni omyłkowo bierze ich za...

 • Niezniszczalni 2

  Największa demolka wszechczasów z jeszcze bardziej zabójczą obsadą! Niezniszczalni powracają ze zdwojoną siłą i jeszcze większą dawką humoru. Mr. Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna igraszka: znaleźć, wytropić, zabić! Niestety wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, a niezniszczalni po raz pierwszy zaczynają czuć się przyparci do muru. Szczególnie, gdy jeden z nich ginie wciągnięty w pułapkę. "Zemsta" - tego słowa żadnemu...