• Informacje na temat:

  córka kaczyńskiego

Artykuły na temat: córka kaczyńskiego
 • Marta Kaczyńska wstrząśnięta! Ojciec jej dzieci trafił do aresztu!

  ...kaucji opiewającej na kwotę trzech milionów złotych.  Te wydarzenia zbyt dużo kosztowały Martę Kaczyńską. Córka zmarłego Lecha Kaczyńskiego postanowiła rozstać się z mężem. Para rozwiodła się trzy...

 • Skandalistka Maria Peszek

  W poniedziałek, 9 września, Maria Peszek skończyła 40 lat. Wokalistka zasłynęła trzema świetnymi albumami i licznymi kontrowersjami. Zobaczcie, czym i jak oburzała Polaków córka Jana Peszka.

 • Marta Kaczyńska przygotowuje córki na wielkie zmiany! Nowe rodzeństwo to nie wszystko!

  Choć miała ustabilizowane życie na Wybrzeżu, prezydencka córka dokona ogromnej rewolucji i przeniesie się do Warszawy. Czy jej dzieci są gotowe na takie zmiany?

 • Aktor zginął w katastrofie

  Janusz Zakrzeński, popularny aktor filmowy i teatralny, znany m.in. jako odtwórca ról marszałka Józefa Piłsudskiego i Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem", zginął w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem. Miał 74 lata.

 • Martynka (9), młodsza córka Marty Kaczyńskiej  i Marcina Dubienieckiego. Po mszy świętej, korzystając ze słonecznej pogody, bliscy dziewczynki zebrali się na zewnątrz kościoła, aby zrobić sobie(...) Kaczyński, który po śmierci Lecha Kaczyńskiego stał się dla Martynki jak dziadek.  Wszyscy śmiali się, rozmawiali, kolejno gratulowali dziewczynce. W tym dniu znów byli szczęśliwą rodziną. Jednak...

 • Polka w amerykańskim serialu

  Postać Polki mieszkającej w Nowym Jorku pojawiła się w najnowszym odcinku nowego amerykańskiego serialu telewizji CBS "2 Broke Girls". Czy twórcy stworzyli stereotypową bohaterkę?

 • Przyjaciel Marty Kaczyńskiej to milioner!

  Marta Kaczyńska (35 l.) spędziła święta nie tylko ze stryjem i córkami, ale także z bogatym przyjacielem Pawłem. Coś ich łączy?

 • Film o Sendlerowej we wrześniu

  16 września zaplanowano polską premierę filmu "Dzieci Ireny Sendlerowej" w reżyserii Johna Kenta Harrisona, który także napisał scenariusz. Premiera odbędzie się równocześnie w Rzeszowie i Warszawie.

 • Marta Kaczyńska wkrótce znów zostanie mamą. Będzie trzecia córka?

  Małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego nie przetrwało próby czasu, lecz wydało wspaniałe owoce. Mowa o dwóch córkach pary - 15-letniej Ewie i 10-letniej Martynie.  Nowy partner(...)", najprawdopodobniej będzie trzecia córka.  "Mądrość naszych babć mówi, że płeć dziecka można rozpoznać po kształcie ciążowego brzucha. Jeżeli jest wysoko podniesiony i lekko spłaszczony, to...

 • KFF: Zawód paparazzo

  "Tu nie ma winy, nie ma kary, rozmawiamy przecież o szołbiznesie. Kradnę czasem ludziom ich prywatność" - mówi w pierwszej scenie dokumentalnego filmu "Paparazzi" najsłynniejszy polski fotograf gwiazd, Przemysław Stoppa. Film walczy o zarówno o Złotego Smoka, jak i Złotego Lajkonika podczas odbywającego się Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Zdjęcia na temat: córka kaczyńskiego
Wideo na temat: córka kaczyńskiego
 • Córka Pawła Kukiza o stanie zdrowia ojca

  Gośćmi "Dzień Dobry TVN" byli Jarosław Kaczyński, mąż posłanki Nowoczesnej Kornelii Wróblewskiej, Pola Kukiz, córka Pawła Kukiza, oraz Ewa Tomczyk, żona posła Tomczyka z PO. Bliscy znanych polityków opowiedzieli o tym, jak wyglądało ich życie rodzinne w ciągu ostatnich miesięcy i tygodni przed wyborami parlamentarnymi. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

Dyskusje na temat: córka kaczyńskiego